• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Notebook 9 Pen, İnternet Üzerinden Satışa Sunuldu

Samsung'un S Pen'li Yeni Cihazı Notebook 9 Pen, İnternet Üzerinden Satışa Sunuldu

13
11
3
1
0
CES 2019'da fazlasıyla ilgi gören Notebook 9 Pen ve Notebook 9 Pro, kullanıma açılmadan önce internet üzerinden satışa sunuldu.

Samsung takipçileri ve S Pen'e sahip Galaxy Note benzeri yeni bir cihaz bekleyenler için heyecan verici bir gelişme yaşandı. Samsung'un CES 2019'da tanıttığı Notebook 9 Pro ve Notebook 9 Pen ikilisi, 17 Mart'ta kullanıma açılmadan önce internet üzerinden satışa sunuldu.

S Pen'e sahip bir cihaz bekleyenler ise Notebook 9 Pen'e göz atabilir. Çünkü; yakın zamanda karşımızda olacak tek S Pen'li cihaz bu gibi görünüyor. Samsung Notebook 9 Pen'in giriş donanımı, 13 inçlik Full HD bir ekrana sahip. İşlemci alanında Intel Core i7 8565U, grafik alanında ise yine Intel'e ait UHD Graphics 620'den güç alan Notebook 9 Pen, kasasının altında 8 GB RAM ve 512 GB depolama alanını barındırıyor. 

Tüm bunlara ek olarak yüz tanıma ve parmak izi okuyucusu da bulunan Notebook 9 Pen, microSD kartlar için de bir giriş bulunduruyor. Haberimizin konusu ve modelin en önemli özelliği olan S Pen de cihazın en önemli unsurlarından biri. Cihazın S Pen'i alışık olduğumuz sarı renkle ya da cihazın rengiyle karşımızda olabilecek. Yukarıda bahsettiğimiz giriş seviye donanıma ek olarak güçlendirilmiş bir donanım paketi de mevcut. Bu paket, 15 inçlik bir ekranla ve Nvidia'nın GeForce MX150'siyle birlikte kullanıcıları karşılayacak.

Samsung Notebook 9'un giriş seviye donanımı güncel fiyatıyla 7.600 TL'den satışa sunulmuş durumda. Cihazın bir üst donanım paketi ise 9.800 TL'lik fiyat etiketiyle satışta.

(Dipçe: Belirtilen fiyatlar güncel kur baz alınarak çevrilmiştir. Ürünler henüz Samsung Türkiye sitesinde yer almadığı için fiyatlar ABD sitesinden alınmıştır.)

Kaynak : https://www.slashgear.com/samsung-notebook-9-pen-released-online-only-15569881/
13
11
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
11
3
1
0