Toplam Değeri 45 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 Android Oyun

104
19
9
9
8
Toplam Değeri 45 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 Android Oyun
Her hafta sizler için hazırladığımız haftalık ücretsiz Android oyun serimize devam ediyoruz. Bu hafta da Google Play Store'da yayınlanan ve ücretsiz olarak indirilebilen Android oyunlarını sizler için derledik. Gelin birlikte göz atalım.

Bayramda oynayacak oyun arıyorsanız sizin için hazırladığımız bu listeye bir göz atmanızda fayda var. Bu hafta yayınlanan 7 Android oyununu sizler için derledik. Bu oyunların kısa süre içerisinde ücretli olma ihtimallerinin olduğunu hatırlattıktan sonra vakit kaybetmeden hemen listemize geçelim.

1. Lil Big Invasion: A Rescue Adventure

Oyunda dev bir elektrik süpürgesini kontrol ediyoruz. Yeşil yaratıkları kayboldukları zindandan kurtarmaya çalıştığımız oyunda, oldukça çeşitli maceralara atılıyor ve çeşitli bulmacaları çözüyoruz.

Normal fiyatı: 9,99 TL

2. Amazing Taxi Simulator V2 2019

Gelenekselleşmiş klasik araba sürme oyunlarının aksine oldukça yüksek grafikler ve gerçekçiliğiyle iyi bir otomobil sürme deneyimi sağlayan Amaxing Taxi, taksicilik yaparak para kazandığınız ve kazandığınız paralarla arabanızı güncelleyebildiğiniz bir simülasyon oyunu.

Normal fiyatı: 1,39 TL

3. Castle Battle - Castle Defense Multiplayer Game

Oyunun ana amacı, kendi kalenizi koruyup rakip kaleleri fethetmek. Tüm kale fetih oyunlarında olduğu gibi strateji yapmanız gerekecek. Farklı ırklardan ve farklı klanlardan olan karakterlerin her birinin kendine özgür stilleri mevcut.

Normal fiyatı: 7,39 TL

4. Everybody’s RPG

Çevrimiçi şekilde oynanabilen bir RPG oyunu olan Everybody’s RPG, tasarımıyla sizleri eski günlere götürecek. Oyunda ele geçirdiğiniz kaynaklar sayesinde seviyenizi her geçen an daha da yükseltebilirsiniz.

Normal fiyatı: 5,99 TL

5. Galaxy Merge - Idle & Click Tycoon PRO

Bu oyunda uzay gemisi filosuna liderlik edip Samanyolu Galaksisi boyunca düşmanlara karşı savaşıyoruz. Kazandığınız mücadelelerle beraber filonuzu daha da güçlendirebilir, galaksinin tek hakimi olabilirsiniz.

Normal fiyatı: 10,99 TL

6. Deadly Traps Premium - Adventure of Hell

Oldukça zor bir oyun olan Deadly Traps, tehlikeli tuzakları aşarak bölümü geçmenizi isteyen bir platform oyunu. Oyun, gerçekten çok zor ve oyunun bu özelliği belki de sizi sıkıntıya sokabilir.

Normal fiyatı: 8,49 TL

7. Freelancer Simulator Inc: Game Dev Money Clicker

Serbest çalışan bir geliştirici olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek isterseniz bu oyun tam size göre. Freelancer olmanın ne demek olduğunu ve sevimli karavanınla gezerken istediğin zaman iş yapmanın nasıl bir duygu olduğunu anlayacaksınız.

Normal fiyatı: 1 TL

Bu haftanın ücretsiz Android oyunlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de listedeki oyunlar hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2019/08/07/app-sales-aug-07-2019/
104
19
9
9
8
Emoji İle Tepki Ver
104
19
9
9
8