0
0
0
0
0

Evlerde ve özellikle iş yerlerinde internet bağlantısının kapsama sorunu bazen oldukça can sıkabiliyor. Bu tür durumlarda yapılabilecek en iyi şey ise router kullanarak kapsama alanınızı artırmak.

Sizler için Wi-Fi 6 destekli ve yapay zekaya sahip TP-Link Deco X90 router'ı inceledik. Oldukça şık görünen bu alet, 200 cihaza aynı anda bağlanabiliyor ve kapsama alanınızı 560 metrekareye kadar arttırabiliyor.

Kapsama alanı sıkıntısına son

TP-Link Deco X90 sayesinde bulunduğunuz alanda internet bağlantınız hiç kopmadan hareket edebiliyorsunuz. Ayrıca sahip olduğu yapay zekâ yazılımı sayesinde kullandığınız cihaza en uygun ağ sizin için otomatik olarak seçiliyor. Telefonunuza kuracağınız Deco App sayesinde de router’larınızı kolayca kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cihazın şık görüntüsü ve tüm router’ların birbiri ile uyumlu çalışması sayesinde evinizde ve iş yerinizde hem şık bir aksesuar gibi görünüyor hem de bulunduğunuz alanda internet bağlantınızı mümkün olan en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

TP Link Deco X90 router özellikleri 

  • 6600 mbps’ye kadar hızı 560 metrekareye dağıtma 
  • 200 cihaza kadar hız düşmeden bağlantı 
  • AI-Driven Mesh sayesinde katlar arası kopmadan bağlantı 
  • Mobil uygulama üzerinde kolay kurulum

TP-Link Deco X90 hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ürün hakkındaki görüşlerimizi öğrenmek için hemen yukarıdan videomuzu izleyebilir, bunun gibi daha fazla içeriğe ulaşmak için sitemizi ve YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0