• Anasayfa
  • Oyun
  • Ubisoft Çalışanının Trolleme Girişimi Oyuncuları Kızdırdı

Ubisoft Çalışanlarından Oyuncuları Kızdıran Trolleme Girişimi

44
14
2
1
0
Ubisoft Çalışanlarından Oyuncuları Kızdıran Trolleme Girişimi
Ubisoft kreatif direktörleri, yeni Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladılar. Ubisoft ise açıklamanın bir şakadan ibaret olduğunu belirtti.

Ubisoft’un kreatif direktörü olan Julian Gerighty, dün gece paylaştığı bir tweet ile yeni bir Splinter Cell oyunu için Ubisoft Montreal kreatif direktörü Dan Hay ve Roman Campos Oriola ile birlikte çalışmakta olduğunu duyurdu.

Tahmin edebileceğiniz gibi yeni Splinter Cell oyununun duyurusu kısa sürede ilgi çekti ve yüzlerce retweet alıp binlerce kişi tarafından beğenildi. Hatta Julian Gerighty, ilk tweetten yarım saat sonra bir tweet daha paylaşarak başının belada olabileceğini söyledi.

Ubisoft ise oyuncuların hevesini kırmakta fazla gecikmedi. Julian Gerighty’in şaka yapmayı seven biri olduğunu ve açıklamasının bir şakadan ibaret olduğunu belirten Ubisoft, “Kreatif direktörlerimiz şu anda eğleniyorlar. Duyuracak herhangi bir şeyimiz yok.” dedi.

Gerighty yalnızca biraz eğlenmek istese de oyuncuların bu ‘şakaya’ tepkileri hiç de olumlu değildi. Uzun bir süredir yeni Splinter Cell oyunu bekleyen oyuncular, bu konuda kendileriyle alay edilmesine pek de gülmediler.

Kaynak : https://www.pcgamer.com/ubisoft-creative-director-says-hes-working-on-a-new-splinter-cell/
44
14
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
44
14
2
1
0