• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp'ın Son Görülme Özelliği Kalkıyor mu?

WhatsApp'ın Son Görülme Özelliği Kalkıyor mu?

48
14
8
5
4
WhatsApp'ta son görülme özelliğinin kalktığı iddiası sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Peki mesajlaşma uygulamasının son görülme özelliği gerçekten kalkacak mı?

Dün akşam WhatsApp'ın yeni güncellemesiyle büyük bir değişime imza atacağı ve son görülme özelliğini kaldırılacağı dedikoduları sosyal medyayı ayağa kaldırdı. WhatsApp'ın favori özelliğinin tarihe karışacağı iddiası, Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Ancak WhatsApp'ta son görülme özelliğinin kalkacağı söylentileri sadece dedikodudan ibaret gibi görünüyor. WhatsApp, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ayrıca teknoloji da bu konuda herhangi bir yorum veya sızıntı gelmedi.

WhatsApp son görülme özelliği kalkmıyor (şimdilik):

Yeni güncellemesiyle bazı kritik teknik sorunlar yaşayan WhatsApp’da son görülme özelliğinin kalkması adına daha önceki beta testlerinde bir deneme yapılmamıştı. Ayrıca şu ana kadar herhangi bir şekilde söz konusu özelliğin kaldırılacağına dair resmi bir açıklama sunulmadı.

En güçlü ihtimal, dün yaşanan teknik bir sorun nedeniyle kullanıcıların gizlilik ayarlarının farkında olmadan değişmiş olması. Şu anda gizlilik ayarlarının son görülme kısmında yine "Herkes", "Kişilerim" ve "Hiç kimse" seçeneklerinden biri seçilebiliyor.

Yani şimdilik korkulan olmadı ve henüz öyle bir özelliğin geleceğine dair somut bir açıklama ve ipucu yok. Muhtemelen WhatsApp içinde yaşanan bir sorun, gizlilik ayarlarında bir değişime neden oldu.

48
14
8
5
4
Emoji İle Tepki Ver
48
14
8
5
4