Frankenstein Temalı Yerli Netflix Dizisi "Yaratılan"dan Yeni Fragman Geldi

10
3
2
0
0
Çağan Irmak imzalı Netflix dizisi Yaratılan'dan yeni fragman geldi. Mini dizi türündeki yapım, önümüzdeki günlerde Netflix aboneleri ile buluşacak.

Babam ve Oğlum, Dedemin İnsanları ve Issız Adam gibi başarılı filmlerin arkasındaki isim Çağan Irmak, bir süredir yeni Netflix dizisi "Yaratılan" ile gündemde. Geçtiğimiz ay ilk fragmanı yayınlanan mini diziden şimdi yeni bir fragman daha geldi. 

Peki Yaratılan nasıl bir dizi? Konusu ve oyuncu kadrosu nasıl? Ne zaman yayınlanacak? Tüm bu soruların cevaplarını siz değerli okurlarımıza verelim:

Yaratılan yeni fragmanı:

Yaratılan konusu:

Marry Shelley imzalı Frankenstein romanından ilham alan dizinin konusu şöyle açıklandı:

Maceraperest, asi, heyecanlı ve zekâsı bedenine sığmayan genç tıp talebesi Ziya’nın en büyük dileği, çok iyi bir hekim olup tıbbın çare bulamadığı birçok salgın hastalığa derman olabilmektir. İstanbul’da tanıştığı delilik ve dahilik arasında duran hekim İhsan, onu bu dünyada anlayabilen tek kişi olmuştur. Birbirini bulan bu iki eksantrik ve yaralı ruh, beraber giriştikleri gizli ve yasaklı deneyin bedellerini ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. Zira kodlarını çözmeye çalıştıkları kadim bir yazı onları adeta felaketin kapısına getirip bırakır.

Yaratılan oyuncu kadrosu:

Yaratılan Netflix

Yaratılan’ın başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Taner Ölmez yer alıyor. Bu ikiliye ek olarak Engin Benli, Şifanur Gül, Bülent Şakrak, Sema Çeyrekbaşı, Devrim Yakut, Şehsuvar Aktaş, Durul Bazan, Macit Koper, Ekremcan Arslandağ, Ümmü Putgül ve Şennur Nogaylar da kadroda bulunuyor.

Yaratılan yayın tarihi:

Netflix'in mini dizi türündeki yeni yapımı, 20 Ekim'de Netflix aboneleri ile buluşacak.

Yaratılan için hazırlanan ilk fragman:

10
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
3
2
0
0