Yemeksepeti, Oturduğunuz Yerden Mahalle Pazarından Alışveriş Yapmanızı Sağlayacak Özelliğini Duyurdu

8
3
1
0
0
Yemeksepeti, esnaftan alışveriş yapmanızı sağlayan Mahalle hizmetine semt pazarlarını da ekledi. Yeni hizmetle kullanıcılar, evinde otururken pazar alışverişi yapabilecek.

Türkiye’de hızlı ticaret alanının öncülerinden birisi olan Yemeksepeti, Ekim 2021’de doğrudan esnaflardan alışveriş yapmanızı sağlayan Yemeksepeti Mahalle hizmetini kullanıma sunmuştu. Bugüne kadar manav, kasap, market, petshop ve kozmetik gibi kategorilerde yerel marketlerden alışveriş yapmanızı sağlayan platform, rakiplerinden farklı olarak bir kategoride daha hizmet verecek.

Yemeksepeti, Mahalle hizmetine semt pazarlarını da ekledi. Bu yenilik ile kullanıcılar, mobil cihazlarından pazara gitmeden oturdukları yerden pazar alışverişi yapabilecekler. Yeni hizmet, şimdilik İstanbul’da 38 ve İzmir’de 33 semt pazarında kullanılabilecek. Pazarlardaki toplamda 138 tezgâhtan alışveriş yapılabilecek.

Haftanın her günü en az 1 semt pazarından alışveriş yapılabilecek:

semt pazarı

Yemeksepeti, yeni projesini haftanın her günü en az 1 semt pazarının aktif olarak hizmet verecek şekilde hayata geçirdi. Proje kapsamında pazarlarda günlük ortalama 4-5 tezgâhtan sipariş verilebilecek. Tabii bu sayı bölgelere göre farklılık gösterebilecek.

Kaynak : https://egirisim.com/2022/07/26/yemeksepeti-mahalle-hizmetleri-arasina-semt-pazarlarini-da-ekledi/
8
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
3
1
0
0