Arrow'un Final Sezonu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

18
4
2
2
1
CW, bu sonbaharda geri dönen TV şovları için fragmanları yayınlamaya devam ediyor ve en sonunda Arrow'un harekete geçme sırası geldi gibi görünüyor. Salı günü öğleden sonra oyuncu Stephen Amell, Arrow'un son sezonu için yeni fragmanın günün ilerleyen saatlerinde yayında olacağını Twitter'dan paylaştı. Bir saatten daha az bir süre sonra söz verildiği gibi fragman erişilebilir hâle geldi.

Arrow'un 7. sezonu, hikâyeyi geleceğe gönderen ve "Sonsuz Dünyalardaki Kriz" için zemin hazırlayan bir patlama ile sona ermişti. Şimdi, uzun süredir devam eden serinin son sezonunda ne olacağına bir göz atma vakti. Yıllar sonra biten herhangi bir dizide olduğu gibi Arrow'un ardındaki yaratıcı ekip de olabildiğince tanıdık yüzleri geri getirmek istiyor.

Yazar Beth Schwartz, dikkate alınacak çok fazla karakter olduğunu ve kesinlikle bunların hepsini düşündüklerini çünkü onların da bu karakterlerin hayranları olduğunu açıkladı. Gelin daha fazla vakit kaybetmeden fragmana geçelim.

Arrow'un final sezonu fragmanı:

Beth Schwartz, açıklamalarına şöyle devam etti: "Herkesin harika bir final sezonu geçirdiğinden emin olacağız. Gelecek sezonun heyecan verici kısmı, sadece 10 bölümü var. Beyin fırtınası yapıyoruz ve kimi geri istediğimizi düşünüyoruz çünkü sevdiğimiz çok fazla karakter var. Her şeye uyacağız ve kesinlikle harika bir sezon olacak.” 

İşte Arrow'un son sezon özeti:

arrow

Geminin şiddetli batışından sonra milyarder Oliver Queen (Stephen Amell), Kuzey Çin Denizi'ndeki uzak bir adada canlı olarak bulunmadan önce 5 yıl boyunca ölü olarak kabul edilmiştir. Daha sonra Star City'ye döner ve ailesi tarafından yapılan yanlışları düzeltmeye ve adaletsizlikle savaşmaya başlar. 

Green Arrow olarak Oliver, ekibinin yardımıyla şehrini kurtarır. Geleceğini keşfetmesinin ardından Oliver, en zorlu savaşına girişir. Arrow’un son sezonunda Oliver Queen, kahraman olmanın ne demek olduğu gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Kaynak : https://comicbook.com/dc/2019/09/24/arrow-final-season-trailer-cw-stephen-amell/
18
4
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
18
4
2
2
1