Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Yeni Haritası Formula 1 Pisti Olacak [Video]

7
4
1
1
1
28 Ekim'de çıkması planlanan Call of Duty: Modern Warfare 2'nin açık beta ve erken erişim tarihleri açıklandı. Ayrıca oyunla birlikte seriye eklenecek yeni harita da duyuruldu. Görünen o ki CoD: Modern Warfare 2, Formula 1 pistini savaş alanına dönüştürecek.

Oyuncuların merakla beklediği Call of Duty: Modern Warfare serisinin devam oyunu Modern Warfare 2, geçtiğimiz nisan ayında duyurulmuştu. Oyunun çıkış tarihi 28 Ekim 2022 olarak açıklanırken, pek çok oyuncu oyunu ön sipariş ile satın almaya başladı.

Activision, bugün paylaştığı duyurusunda oyunu ön siparişle satın alanların erişebileceği açık beta ve erken erişimin ne zaman başlayacağını açıkladı. Call of Duty’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Modern Warfare 2’ye erken erişimin 16 Eylül’de başlayacağı belirtildi. Fakat bu tarih, sadece PlayStation sahipleri için geçerli olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 erken erişim ve açık beta tarihleri:

call of duty modern warfare 2

PlayStation 4 veya PlayStation 5 oyun konsolu için Modern Warfare 2’yi ön sipariş ile satın alanlar, 16 ve 17 Eylül tarihlerinde oyunu ilk oynayan oyuncular olma şansı yakalayacak. Diğer platformlardaki oyuncular ise oyuna şu tarihlerde önceden erişebilecek:

  • 18 – 20 Eylül: PlayStation açık beta
  • 22 – 23 Eylül: Xbox ve PC erken erişimi, PlayStation açık betası (çapraz oyun desteği ile)
  • 24 – 26 Eylül: Tüm platformlar için açık beta

Oyunun geliştiricisi Infinity Ward, açık beta ve erken erişim tarihlerinin yanı sıra Call of Duty Champs turnuvasında bir sürpriz daha verdi. Geliştirici şirket, oyunda bulunacak yeni bir çok oyunculu mod haritasını duyurdu. Yeni harita, Formula 1 Singapur GP’nin düzenlendiği Marina Bay pistinde geçecek ve ‘Marina Bay’ ismini taşıyacak.

Yeni haritadan paylaşılan video:

Kaynak : https://www.theverge.com/2022/8/7/23296069/call-of-duty-modern-warfare-2-beta-coming-september-playstation-xbox-pc
7
4
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
7
4
1
1
1