• Anasayfa
  • Oyun
  • Dört PlayStation 5 Oyununun Kapak Görseli Ortaya Çıktı

Dört PlayStation 5 Oyununun Kapak Görseli Ortaya Çıktı (Demon's Souls İçerir)

48
10
6
6
5
E-ticaret sitelerinin PlayStation 5 oyunları için ürün sayfası oluşturmaya başlamasıyla birlikte bazı PS5 oyunlarının kapak görselleri ortaya çıktı. Kapak görseli ortaya çıkan oyunlar arasında Demon's Souls da bulunuyor.

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 için hala kesin bir çıkış tarihi vermiş değil. Buna karşın bazı e-ticaret sitelerinin PlayStation 5 oyunları için ürün sayfaları oluşturması, Sony’nin yakın zamanda bir PlayStation 5 duyurusu gerçekleştirebileceğini gösteriyor. Hatta bazı söylentilere göre o duyuru, bugün gerçekleşecek.

Şimdilik Sony’nin PlayStation 5 ile ilgili duyuru söylentisini bir kenara bırakacak olursak, e-ticaret sitelerinde ortaya çıkan Returnal, Sackboy: A Big Adventure oyunlarının kapak görsellerinden bahsedebiliriz. Paylaşılan görsellere göre her iki oyunun da kapak görselleri kesinleşmiş durumda, ancak yine her iki oyunun da yaş sınırlandırması henüz yapılmamış gibi görünüyor.

Returnal PS5 sürümü kapak fotoğrafı

returnal ps5

Benzer şekilde Demon's Souls ve Destruction AllStars oyunlarının da kapak görselleri ortaya çıkmış durumda. Ancak her iki oyunun da kapak görseline baktığımızda nihai kapak görselinin kesinleşmediği uyarısını görüyoruz.

Sackboy: A Big Adventure PS5 sürümü kapak fotoğrafı

Sackboy: A Big Adventure PS5

Kapak görseli henüz kesinleşmeyen oyunlardan Demon's Souls’un kapağında, oyunun 15+ olduğuna dair bir uyarı bulunuyor. Ancak kapak görseli ile uyarının aynı çözünürlükte olmaması, yaş sınırlamasının değişebileceğinin bir göstergesi. Destruction AllStars’ın kapağında ise yaş sınırlandırmasının henüz belirlenmediği belirtiliyor.

Demon's Souls PS5 sürümü kapak fotoğrafı

Demon's Souls PS5

Destruction AllStars PS5 sürümü kapak fotoğrafı

Destruction AllStars PS5

Kaynak : https://www.thegamer.com/ps5-box-art-shows-up-for-demons-souls-returnal-sackboy/
48
10
6
6
5
Emoji İle Tepki Ver
48
10
6
6
5