• Anasayfa
  • Yaşam
  • Elon Musk, Johnny Depp'i Kafes Dövüşüne Davet Etti

Elon Musk, Kendisini Tehdit Eden Johnny Depp'i Kafes Dövüşüne Davet Etti

249
15
12
9
3
Elon Musk, Kendisini Tehdit Eden Johnny Depp'i Kafes Dövüşüne Davet Etti
SpaceX ve Tesla gibi şirketlerin CEO'su Elon Musk'ın, kendisini "cinsel organını keserim" şeklinde tehdit eden ünlü aktör Johnny Depp'i kafes dövüşüne çağırdığı öğrenildi. Depp, daha önce ortaya attığı iddialarda eski eşi Amber Heard'ün evlilikleri sürerken Musk'la birlikte olduğunu söylemişti.

57 yaşındaki ABD'li ünlü aktör Johnny Depp'in, eski eşi Amber Heard ve ünlü teknoloji milyarderi Elon Musk'la ilgili ortaya attığı iddialar geçtiğimiz günlerde sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre Depp'in kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Amber Heard, Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk ve ünlü model Cara Delevingne arasında üçlü ilişki bulunuyordu.

34 yaşındaki eski eşini evlilikleri sürerken Musk ile beraber olmakla suçlayan ünlü aktör, son olarak Londra'daki Yüksek Mahkeme'de Lady Gaga'nın eski nişanlısı Christian Carino ile arasında geçen konuşmayla gündeme gelmişti. İkili arasında geçen diyalogda Depp’in Musk’ı kastederek, “Cinsel organını keserken, organının diğer tarafı gibi daha önce hiç görmediği şeyleri göstereceğim” dediği söyleniyor.

Elon Musk'tan Johnny Depp'e yanıt: Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin

Kendisini, eşi Amber Heard ile boşanmadan önce ilişki yaşamakla suçlayan Johnny Depp’in iddialarını defalarca şiddetle reddeden SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk'ın, Depp'in iddialarından sonra ünlü aktörü kafes dövüşü yapmaya çağırdığı ortaya çıktı.

The Sun'ın aktardığına göre milyarder isim, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, esprili bir dille "Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin" ifadelerini kullandı. Daha önceleri de iddiaları birçok kez yalanlayan Musk, konu hakkında son olarak "Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım. Bu tamamen yalan" demişti.

Elon Musk ile Johnny Depp arasındaki gerilim, son dönemlerde sosyal medyanın gündemini bir hayli meşgul ediyor. Bu noktada iddiaların doğrudan hedefinde olan Musk, çift arasında süren davaya dair fikirleri sorulduğunda her ikisine de kavgayı bırakıp yollarına devam etmelerini önermişti.

Kaynak : https://t24.com.tr/haber/johnny-depp-in-cinsel-organi-kesmekle-tehdit-ettigi-ortaya-cikan-elon-musk-tan-kafes-dovusu-onerisi,893066
249
15
12
9
3
Emoji İle Tepki Ver
249
15
12
9
3