Harry Potter, Yeni Bir Abonelik Servisi Açıyor

71
23
12
8
5
Günümüzde hemen her şeyin bir abonelik servisi var. Harry Potter da bu abonelik servislerini sunmaya başlayan markalar arasına katıldı. Tek sorun hizmetin biraz pahalı olması.

Dünyanın yeni ekonomik modellerinden bir tanesi abonelik servisleri şeklinde karşımıza çıkıyor. Harry Potter markası da bu ticari modelin ekmeğini yemeye hazırlanıyor. Wizarding World Gold adlı yıllık abonelik sisteminin tek eksisi ise fiyatının biraz fazla olması. 

12 aylık üyelik bedeli ABD için 75 dolar, Birleşik Krallık için ise 60 pound olarak belirlenen hizmete yedi kitabın da e-kitap haline erişim, koleksiyonluk rozetler, büyük etkinliklere rezervasyonda öncelikler, wizardingworld.com alışverişlerinde, Londra’da King’s Cross İstasyonu’ndaki Platform 9 ¾’te ve Warner Bros Studios’un hem Londra hem Hollywood turlarında indirim dahil. 

wizarding world gold

Üyelik sistemi ile birlikte abonelere ayrıca birer interaktif günlük anahtarı veriliyor. Bu defterler standart defterler değil. Üstünde adınız ve Hogwarts’da dahil olduğunuz eviniz yer alıyor. Ayrıca 'büyülü anahtar' adı verilen anahtarı Wizarding World uygulamasında taradığınızda özel olarak hazırlanmış içeriklere de erişiminiz mümkün oluyor. Bu içeriklere her ay yenilerinin ekleneceği belirtiliyor. 

Harry Potter serisinin sıkı takipçilerine hitap eden bu üyelik sistemi filmler için bilet bulmakta zorlananlara ya da Wizardng World’de alışveriş yapmayı sevenlere daha çok hitap ediyor gibi duruyor. Harry Potter serisi daha önce de dijital dünyada şansını denemiş ancak büyük hayal kırıklığına uğramıştı. Görünüşe göre Warner Bros bu defa işi kendi ele almaya karar verdi. 

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/10/16/theres-now-a-harry-potter-subscription-service/?guccounter=1
71
23
12
8
5
Emoji İle Tepki Ver
71
23
12
8
5