iPhone 14'ün Simetri Takıntısı Olanlara Terapi Gibi Gelecek Özelliği Ortaya Çıktı [VİDEO]

26
6
2
2
1
iPhone 14'ün Simetri Takıntısı Olanlara Terapi Gibi Gelecek Özelliği Ortaya Çıktı [VİDEO]
Önümüzdeki günlerde çıkacak olan yeni iPhone'lara ait olduğu belirtilen sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de pek de gerçekçi durmayan bir video, iPhone 14 Pro'nun ekranındaki çentiğin ayarlanabileceğini gösterdi.

Apple’ın iPhone 14’ü tanıtacağı gün iyice yaklaşırken telefona dair birçok gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar çıkan bilgiler gerçek ise yeni telefonlar hakkında bayağı bir şey öğrendiğimizi söyleyebiliriz.

Yeni sızdırılan bir iPhone 14 videosuyla daha fazlasını da öğrenmiş olduk. Tomm Boi isimli bir kullanıcının Twitter’da paylaşmasıyla ortaya çıkan videoda iPhone 14 Pro’nun ekranında, daha önceki iPhone’larda görülmemiş bir özellik ortaya çıktı.

iPhone 14 Pro’nun çentiği ayarlanabileceğini gösteren bir video ortaya çıktı

(Tweet’i göremiyorsanız tıklayın.)

Birkaç gün önce iPhone 14 Pro'nun ekran tasarımının ortaya çıktığını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise nuhtemelen ilk olarak Çin mikroblog sitesi Weibo’da paylaşılan, ardından Tommy Boi isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı videoda açıkça iPhone 14’ün çentiğinin isteğe göre ayarlanabilindiği görülüyor. 

Videoda dilerseniz kamera ve ahize çentiğini ayıranabileceği, ayrıca iki çentiğin ayarlardan birleştirilebildiği görülüyor. Tabii ki videonun biraz sahte bir görünüme sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Yani bu özelliğin gerçek olma ihtimali bir hayli düşük. 

Siz iPhone 14’ün delikli ekran özelliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Apple'ın yeni telefonları ile ilgili şu ana kadar çıkan bilgiler için:

26
6
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
26
6
2
2
1