iPhone 14'ten Yeni Görseller Sızdırıldı: Daha Önce Görmediğimiz Renklerle Gelecek!

40
8
5
3
1
Yeni sızdırılan fotoğraflarla birlikte iPhone 14 ailesinde daha önce hiçbir iPhone’da bulunmayan bir renk seçeneği olacağını öğrendik.

Apple hayranlarının ve hatta tüm teknolojisinin heyecanla beklediği iPhone 14, gitgide yaklaşıyor. 2 haftaya tanıtılacak olan iPhone 14’ün bugüne kadar birçok özelliği sızdırıldı. Hatta bazıları direkt olarak Apple’ın kendisinden sızdırıldı.

Çıkmasına az kalan ve sizlerle daha önce tahmin ettiğimiz çıkış fiyatını paylaştığımız iPhone 14’ün bir sızıntısı daha yapıldı. Bu sızıntıyla birlikte iPhone 14’ün daha önce hiçbir iPhone’da görülmemiş renklerle birlikte geleceğini öğrenmiş olduk.

iPhone 14, daha önce hiçbir iPhone’da görülmeyen bir renk seçeneğiyle geliyor

iphone 14 renk seçenekleri

Sızdırılan iPhone 14 Pro görüntüleri, daha önce Pro modelleri için söylentisi ortaya çıkan beş rengin tamamını içeriyor. Şu an için sızdırılan görseldeki renk seçeneklerinin iPhone 14’ün tüm renk seçenekleri olup olmadığını bilmiyoruz.

iPhone’da daha önce gümüş, grafit ve altın seçeneklerini görmüştük ancak fotoğrafta en sağda görülen koyu mor renk seçeneğini ilk defa görüyoruz. Tüm iPhone’lar için bu bir ilk olacak. Aslına bakarsanız onun bir solundaki mavi rengi de iPhone’lar için bir nevi ilk olacak.

Mavi rengini daha önce iPhone 12 ve 12 Mini’de görmüştük ancak bu renk seçeneği, cihazın çıkışında mevcut değildi, sonradan eklenmişti. Bu sefer iPhone 14’ün çıkışıyla birlikte bu renk seçeneği de bulunacak gibi görünüyor.

Yeni renk seçenekleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Koyu mor bir hayli havalı gözüküyor. Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://www.tomsguide.com/news/iphone-14-pro-leak-just-tipped-brand-new-colors
40
8
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
40
8
5
3
1