Apple’ın iPhone 14’ü Tanıtacağı Etkinliğin Tarihi Belli Oldu: Çok Beklemeyeceğiz

14
4
0
0
0
Apple’ın merakla beklenen ve iPhone 14’ü tanıtacağı etkinliğinin ne zaman düzenleneceği resmi olarak belli oldu.

Teknoloji dünyasının devlerinden olan Apple, her yıl tanıttığı akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve diğer ürünlerle yıl boyunca adından söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone 13 serisi, kamera tasarımı, performansı ve köşeli yapısıyla adından sıkça söz ettirmişti. Ancak telefonun çıkışından haftalar sonra tüm gözler yeni çıkacak iPhone 14 ailesine çevrilmişti.

Analistler ve sızıntılar, Apple’ın iPhone 14 serisinde çok fazla yeniliğe gideceğinin sinyallerini veriyordu. Çentiksiz ekran, Always on Display, 2TB depolama gibi pek çok yeniliğin yeni iPhone ailesinde olacağı iddia edilmişti. Durum böyle olunca herkes yeni iPhone’un ne zaman tanıtılacağını merak ediyordu. Cupertino’lu teknoloji devi, nihayet yeni iPhone’un tanıtılacağı tarihi resmi olarak açıkladı.

Etkinlik 7 Eylül’de düzenlenecek

Apple’ın resmî sitesinden yer alan bilgilere göre etkinlik, 7 Eylül 2022 Çarşamba akşamı saat 20:00’da düzenlenecek. Geçtiğimiz hafta ünlü analist Mark Gurman da Apple’ın bu etkinliği 7 Eylül tarihinde yapacağını iddia etmişti. Gurman, iddiasında haklı çıktı.

Cupertino’daki Steve Jobs Tiyatrosu’nda düzenlenecek olan etkinlikte Apple’ın yeni iPhone 14 serisini, yeni iOS sürümünü ve bazı güvenlik konusundaki güncellemelerini tanıtması bekleniyor.

Etkinliği nasıl izleyebilirsiniz?

Apple’ın uzun zamandır beklenen bu etkinliğini 7 Eylül Çarşamba akşamı Apple’ın resmi YouTube kanalından ya da Apple’ın resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz. Biz de etkinliği yakından takip edecek ve gelişmeleri takipçilerimizle paylaşacağız.

Sizce Apple’ın bu etkinlikte tanıtacağı iPhone 14 serisi iddia edilen özelliklerle gelecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/apple-iphone-14-launch-event-date-official-september-7_id142099
14
4
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
4
0
0
0