Joe Biden’ın Oğlunun iCloud Hesabının Hacklendiği İddia Edildi: Babasını Telefonuna ‘Pedofili Peter’ Diye Kaydetmiş!

60
24
12
3
1
Joe Biden'ın oğlu Hunter'ın verilerini çaldığını iddia eden bir hacker, 4chan üzerinden bu bilgileri sızdırmaya başladı. Ancak sızdırılan bu bilgiler kısa sürede tüm internete yayılarak bir anda ortalığı karıştırdı. Sebebi ise Hunter'a ait olduğu söylenen verilerde oldukça ilginç ve iğrenç detayların yer almasıydı.

Apple’ın iCloud hizmeti, daha önce defalarca kez tartışmalara sebep olmuştu. Yaşanan bazı olaylar sonrası Apple’ın bulut depolama sistemini kullanan pek çok kişinin verileri internet ortamında sızdırılmıştı. 

Dün gece ise yine iCloud kaynaklı olduğu iddia edilen bir sızıntı gündeme bomba gibi düştü. ABD Başkanı Joe Biden’ın oğluna ait olduğu söylenen iCloud hesabının bir hacker tarafından ele geçirildiği iddia edildi. Sızıntılarda yer alan detaylardan bazıları ise korkunçtu.

Hunter Biden’ın tüm bilgilerinin sızdırıldığı iddia edildi 

hunter biden

4chan üzerinden yapılan paylaşımlarda Joe Biden’ın oğlu Hunter’ın kişisel bilgileri ve iCloud hesabındaki görüntüler yer alıyordu. Bu görüntüler arasındaysa oldukça şok edici detaylar bulunuyordu. Toplamda 450 GB boyutunda olduğu belirtilen sızıntılarda Hunter Biden'ın çeşitli kadınlarla erotik pozlar verdiği, hatta bu kadınlar arasında Obama'nın kızının da olduğu iddia ediliyordu.

Bununla birlikte sızıntıda Hunder Biden'ın çektiği ve kaydettiği sesli mesajlar, videolar ve fotoğrafları da yer alıyordu. Bu videoların birindeyse Hunter'ın bir tartıda kokain ölçtüğü görülüyordu. Fakat skandallar bununla bitmiyordu.

Pedofili iddiaları:

Hunter Biden'ın iPhone'undan sızdırılan görüntülerin birinde Hunter, 15 yaşından küçük olduğu söylenen beş kız çocuğuyla birlikte uygunsuz biçimde görülüyordu. Bununla birlikte cinsel içerikli internet sitelerine üye olan Hunter'ın bu sitelerde '12 yaş' araması yaptığı görülüyordu. Pedofili suçlaması sadece kendisiyle de sınırlı değildi.

Telefon rehberine herkesi soy adıyla kaydeden Hunter Biden’ın babası ABD Başkanı Joe Biden’ı telefonuna kaydediş şeklinin ‘Pedo Peter’ (Pedofili Peter) olduğu görülüyordu. Joe Biden'ın da daha önce bir internet sitesinde 'Peter Henderson' ismiyle üyelik aldığı iddia ediliyordu. Bu iddiaların ardından sosyal medyada Joe Biden'a karşı binlerce paylaşım yapılmaya başladı.

Hunter Biden'ın iCloud sızıntısının doğruluğu henüz bilinmezken 4chan kullanıcıları, sızdırıldığı iddia edilen söz konusu belgeleri silinme ihtimaline karşı defalarca yedekledi. Konu hakkında henüz Biden ailesinden ya da ABD makamlarından bir açıklama gelmedi.

60
24
12
3
1
Emoji İle Tepki Ver
60
24
12
3
1