Kadınların Bileğinden Ya da Boynundan Çıkarmayacağı Akıllı Bileklik: Amazfit Moonbeam

37
6
4
3
3
Hem bileklik hem de kolye olarak kullanılabilen Amazfit Moonbeam ile tüm ihtiyaçlarınızı zarif bir şekilde giderin.

Oldukça şık tasarımı sayesinde kadınların fazlasıyla tercih ettiği Amazfit Moonbeam, akıllı bileklik olmanın yanı sıra kolye olarak kullanılabilmesiyle de dikkat çeken bir ürün. Kablosuz şarj özelliği ve 10 güne kadar dayanan pil ömrüyle birlikte rakipleri arasından kolaylıkla sıyrılan ürün, akıllı bilekliklerde yapabileceğiniz tüm özellikleri şık bir şekilde sizlere sunuyor.

Uyku takibi, aktivite ve spor takibi, mesaj ve çağrılar için titreşimli bildirime sahip olan akıllı bileklik, 2 saat içerisinde tam şarja ulaşıyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza dayanıklılığını kanıtlamış akıllı bilekliği her koşulda kullanabileceğiniz gibi zarif tasarımı sayesinde klasik bir buluşmada çıkartmanız da gerekmeyecek. Kablosuz şarj özelliğini de bünyesinde barındıran cihazın Bluetooth 4.0 ve üzeri bağlantıyı desteklediğini belirtmekte de yarar var.

Siz de şıklığınızdan ödün vermeden akıllı bileklik sahibi olmak istiyorsanız bağlantıya tıklayarak ürünün Teknostore sayfasına ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm giyilebilir teknoloji ürünlerini incelemek için de buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

37
6
4
3
3
Emoji İle Tepki Ver
37
6
4
3
3