Kojima'nın Gizemli Yeni Oyunu 'Overdose'dan Görüntüler Sızdırıldı

7
1
1
1
0
Hideo Kojima'nın üzerinde çalıştığı bir oyunla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Gizemli kaynaklar, oyuna ait ekran görüntülerini sızdırdılar.

Video oyun dünyasının popüler yapımcıları arasında yer alan Hideo Kojima ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Kojima'nın üzerinde çalıştığı yeni oyunun sızdırıldığı iddia edildi. Insider Gaming'den Tom Henderson tarafından servis edilen bir habere göre paylaşılan ekran görüntüleri, Kojima'nın üzerinde çalıştığı oyunda, Death Stranding'de de bulunan Mama'nın (Margaret Qualley) bulunduğunu gözler önüne seriyor.

İddialara göre Kojima'nın yeni oyunu "Overdose" olarak isimlendirilecek ve korku-gerilim türünde olacak. Aslına bakacak olursak bu bilgi yeni değil. Sektörün önemli sızıntı kaynaklarından Tom Henderson, bu bilgileri haziran ayında ortaya çıkarmıştı. Hatta oyun ile ilgili bazı görüntüler de ele geçirmişti. Bunun üzerine kendisiyle iletişime geçen Kojima Productions, görüntülerin ve oyunla ilgili makalenin kaldırılmasını talep etmişti.

Overdose'dan görüntüler yine internette dolaşmaya başladı

death stranding Margaret Qualley

*Margaret Qualley'in Death Stranding'deki görüntüsü.

Overdose isimli oyunla ilgili bilinen hiçbir şey yok. Aslında Hideo Kojima, bundan neredeyse bir yıl önce bir açıklama yapmış ve herkesin oynamak isteyeceği bir AAA oyun üzerinde çalıştığını söylemişti. O açıklamanın Overdose için mi yapıldığı yoksa başka bir projenin daha mı olduğu şu an için net değil.

Kojima Production, sızdırılan görüntüleri yayınlayan web sitelerine telif ihlali gönderdiği için bu görüntülere direkt olarak haberimizde yer vermiyoruz. Ancak görmek isterseniz Overdose isimli oyuna ait olduğu söylenen ekran görüntüleri için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Kojima, oyun ile ilgili görüntüler paylaşmadığından bu görüntülerin Overdose'a ait olduğunu doğrulayamıyoruz ancak Kojima'nın görüntülerin kaldırılması için mücadele etmesi, doğruluğuna bir ipucu kabul edilebilir.

Kaynak : https://insider-gaming.com/kojima-overdose-leaking-online/
7
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
1
0