3 Yıldır Geliştirilen League of Legends Oyunu Project L'den Bomba Haber: Ücretsiz Olacak!

16
5
1
1
0
Riot Games, 2019'dan beri üzerinde çalıştığı yakın dövüş oyunu Project L ile ilgili açıklamalar yaptı. Ücretsiz olacağı söylenen oyuna eklenen yeni bir karakter de açıklandı.

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan League of Legends ve Valorant'ın ardındaki ekip olan Riot Games, 2019 yılında yeni bir oyun duyurmuştu. Project L kod adıyla duyurulan oyun, yakın dövüş tutkunlarına odaklanıyor ve League of Legends evreninde geçiyordu.

Şimdiyse yıllardır geliştirme aşamasında olan bu oyunla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun yapımcı ve yönetmenliğini üstlenen Tom Cannon, paylaştığı bir video ile Project L'nin geldiği son aşamayı anlattı. Yapılan açıklamalar, bu oyunun oynaması ücretsiz (free to play) olacağını gözler önüne serdi. Valorant ve League of Legends'ın da ücretsiz olduğunu düşünecek olursak, bu pek de şaşırtıcı bir durum değildi.

Riot, Project L'den de para kazanacak. Ama...

Project L

Riot Games tarafından yapılan açıklamalar, şirketin bu oyundan para kazanacağını ortaya koydu. Bununla ilgili detay verilmedi ancak Tom Cannon, "Para kazanma söz konusu olduğunda hem zamanınıza hem de cüzdanınıza saygı duyacağımıza söz veriyoruz.” diyerek, şirketin politikasını açıklamış oldu. 

Oyuna eklenecek yeni karakter duyuruldu: Illaoi

Project L

Şirket ayrıca oyuna eklenecek yeni karakteri de resmen duyurdu. Bu karakter, League of Legends'ın Illaoi'siydi. Böylelikle Project L'de yer alacak 5 League of Legends karakteri olmuş oldu. Bu karakterler, Illaoi'ye ek olarak Ahri, Darius, Ekko, Jinx ve Katarina.

Project L'den oynanış görüntüleri de sunan bir video

Kaynak : https://www.polygon.com/23287174/riot-games-project-l-fighting-game-f2p-illaoi
16
5
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
16
5
1
1
0