Steam'in Beğenilen Oyunlarından Megaquarium Swims, 18 Ekim'de PS4'e Gelecek

6
5
2
0
0
Steam’de popüler olan oyunlardan biri olan akvaryum temalı Megaquarium oyunu, 18 Ekim’den itibaren PS4 üzerinden de oynanabilecek. Oyunun duyurusu, bugün PlayStation tarafından bir blog gönderisiyle yapıldı.

En popüler ve asla eskimeyen oyun türlerinden bir tanesi de işletmeleri yönettiğimiz oyunlar. Bunlar arasında en ilginçlerden biri ise Megaquarium. Burada amacımız, halka açık bir akvaryumu işletmek. Çeşitli materyallerle süslediğimiz akvaryumlara sorumlularımızı atıyoruz. Sonra da keyfimize göre şekillendirdiğimiz balıkları seçiyoruz. 

Oyunda zaman kısıtlaması olmadığı için oyunu kendi keyfimize göre oynayabiliyoruz yani en büyük işletme olmak yerine kendi istediğiniz balıkları içeren, normalde yapamadığınız akvaryumu da oyunda kurabiliyorsunuz.

Oyunun yapımcısı Tim Wicksteed: 'Akvaryumlarınıza, gerçek hayatta yapamadıklarınıza göre şekil verin'

megaquarium swims

Oyunun yapımcılarından olan Tim Wicksteed de oyuncuların kendi istedikleri akvaryumları oyuna aktarmaları fikrini destekliyor. Halka açık bir akvaryumu ziyaret eden yapımcı, orada gördüğü dev deniz canlılarıyla dolu akvaryumları oyuna taşımak istediklerini söyledi. 

Oyun artık PS4 sahipleri tarafından da oynanabilecek. 100’den fazla deniz canlısının yer aldığı oyun, Steam’de oldukça popüler ve olumlu yorumlara sahip. Balıkların ne yiyip ne içtiğini, nasıl suları sevdiğini öğreten oldukça detaylı bir oyun olan Megaquarium, 18 Ekim’den itibaren PS4’te oynanabilecek. 

Kaynak : https://blog.us.playstation.com/2019/09/23/megaquarium-swims-to-ps4-october-18/
6
5
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
5
2
0
0