• Anasayfa
  • Sinema
  • Hakan: Muhafız'ın İkinci Sezonunun Yayın Tarihi Duyruldu

Netflix, Hakan: Muhafız'ın İkinci Sezonunun Yayın Tarihini Duyurdu

92
11
8
3
2
Netflix, YouTube ve sosyal medya platformlarında yayınladığı video ile Hakan: Muhafız'ın hangi tarihte seyircilerle buluşacağını duyurdu.

Geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanan ve Türkiye’de çekilen ilk Netflix Original yapımı olan Hakan: Muhafız, ilk sezonuyla dünyanın dört bir yanında 10 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek büyük beğeni toplamıştı. Dizinin oyuncuları, özel bir videoyla dünyanın farklı ülkelerindeki izleyicilerine seslenerek, ikinci sezonun hangi tarihte Netflix aboneleri ile buluşacağını duyurdular.

Sosyal medyada yayınladıkları videolarla Almanya’dan Fransa’ya dünyanın dört bir yanındaki Netflix abonelerine seslenen dizinin oyuncuları, yeni sezonun 26 Nisan Cuma günü yayınlanacağını duyurdular. Dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağının açıklanması ile birlikte ikinci sezona ait ilk görseller de paylaşıldı.

Peki Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu en çok hangi ülkelerde ilgi gördü?

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Hakan: Muhafız’ın en çok izlenildiği ülke Türkiye. Türkiye’yi Brezilya ve Meksika olmak üzere, Latin Amerika ülkeleri ve Afrika ülkeleri takip ediyor. Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Kanada ve Avustralya’da da azımsanmayacak derece ilgi gördü. Avrupa’da diziye en fazla ilgi gösteren ülke ise Fransa oldu.

92
11
8
3
2
Emoji İle Tepki Ver
92
11
8
3
2