Netflix’te Ne İzleyeceğine Karar Veremeyenlere Özel Türkçe Servis: Turflix.com

64
12
5
3
1
Dünyanın en büyük çevrimiçi yayıncılık platformlarından Netflix bir süredir Türkiye’de ve hatta yerli diziler de çekmeye başladı. Nitekim hala Netflix ana sayfasına ulaşanların aklında büyük bir soru beliriyor: Bu kadar şey arasından hangisini izlesem? İşte bu soruya cevap bulmanızı kolaylaştıracak Turflix, Netflix’teki içerikleri isteğinize göre filtreliyor.

Film ve dizi izleme alışkanlıklarımızı baştan aşağıya değiştiren Netflix ve benzeri platformlar, aynı zamanda bizi büyük bir çıkmaza doğru sürüklüyorlar. Yayınlanan içerik sayısı artarken, kaliteli yapımların sayısında azalma var. 

Ayrıca Netflix’in ana sayfasında dolanırken, ortalama bir film süresinden daha uzun süren karar verme aşaması yaşıyorsunuz. Böyle durumlarda imdadınıza yetişen Flixable gibi siteler, Türkçe destek de sunmuyorlar. Netflix Türkiye kullanıcılarının çoğunluğu için işler daha da çıkmaza girmiş oluyor, derken karşımıza Turflix çıktı. 

Turflix, Netflix Türkiye’de yayınlanan içerikleri farklı parametrelere göre filtreleme imkanı sunuyor:

Tür, IMDb puanı, Metacritic (eleştirmen) puanı, dil, yıl aralığı gibi parametreler arasından seçim yapıp yapımları dilediğini parametreye göre sıralayabiliyorsunuz. 

Turflix’te ayrıca filmlere, dizilere, Netflix’in orijinal yapımlarına, yeni eklenen içeriklere ulaşma şansınız da var. Eğer hala ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, “Şansıma güveniyorum” butonuyla rastgele bir film ya da dizi önerisiyle karşılaşabiliyorsunuz.

64
12
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
64
12
5
3
1