Bir Teknolojik Ürüne Ücret Ödemeden Sahip Olma Şansın Olsaydı Neyi Seçerdin? Sorumuza Gelen En İyi Cevaplar

56
10
6
3
1
Teknolojik ürünler malum, fiyatlarıyla epey üzüyor. Peki para vermeden bir teknolojik ürüne sahip olma şansınız olsa, bu şansı hangi üründen yana kullanırdınız? Bu soruyu, Twitter'da takipçilerimize sorduk ve takipçilerimizden gelen en eğlenceli ve iyi cevapları derledik.

Teknolojik bir ürün almak günümüzde kur farkıydı vergilerdi derken ülkemizde epey zor hale geldi. Akıllı telefon gibi ihtiyaçlardan oyun konsollarına ya da bilgisayarlara kadar her şey çok pahalı. Bu da bu ihtiyaçlarımızı sürekli ertelememize sebep oluyor. Erteledikçe de her şey daha pahalı hale geliyor. Bu durum böylece büyük bir döngü haline geliyor.

Peki diyelim ki hiç para ödemeden bir teknolojik ürüne sahip olma şansınız olacak. İhtiyaçlarınız ve önceliklerinize ya da sadece keyfinize göre, bu şansı hangi üründen yana kullanırdınız? 

Akıllı telefonlar, elektrikli otomobiller, uzay gemileri:

teknolojik ürünler

Bu konuda gelecek yanıtları merak ettiğimizden Twitter'da takipçilerimize bu soruyu yönelttik. Gelen komik ve absürd yanıtların yanında genel olarak yanıtları değerlendirdiğimizde bilgisayarların, akıllı telefonların, drone'ların ve elektrikli otomobillerin epey ilgi çektiğini ve istendiğini gördük. Tabii ki bu durum çok da beklenmedik değil çünkü bunların her biri için fiyat etiketlerinde can sıkıcı rakamlar yazıyor.

Ayrıca bir yandan da 'uzay gemisi' 'uluslararası uzay istasyonu???' ya da 'en pahalısı neyse alıp satıp bozdurup yemek' gibi komik, ilgi çekici popüler cevaplar da vardı. Merak edenler için, sorumuza gelen en popüler cevaplardan bazılarını derledik. Derlediğimiz cevaplara göz attıktan sonra, eğer sorumuzu hâlâ cevaplamadıysanız yorumlarda bizimle yanıtlarınızı paylaşmayı unutmayın.

Bir teknolojik ürüne ücret ödemeden sahip olma şansın olsaydı neyi seçerdin? sorumuza gelen en popüler ve eğlenceli cevaplar:

Ne güzel anı yaşıyorduk, niye bozdun ki?

webtekno

56
10
6
3
1
Emoji İle Tepki Ver
56
10
6
3
1