• Anasayfa
  • Oyun
  • Haziran Ayının Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Kullanıcılarını Oldukça Sevindirecek Haziran Ayının Ücretsiz PS Plus Oyunları Açıklandı

32
19
5
3
2
PlayStation'un aylık abonelik oyun servisinin Haziran ayında sunulacak oyunları belli oldu. PS Plus kullanıcıları, önümüzdeki ay Sonic Mania oyunu ve Borderlands: The Handsome Collection adlı Borderlands paketine erişebilecekler.

PlayStation, önümüzdeki hafta PlayStation Plus aboneleri için hangi oyunların ücretsiz olarak indirilebileceğini açıkladı. Buna göre bir 2D platform oyunu olan Sonic Mania ve Borderlands: The Handsome Collection adında bir Borderlands paketi, oyuncular için sunulacak.

2D platform oyunu olan Sonic Mania, PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olarak oynanabilecek. Son yılların en çok beğenilen Sonic oyunlarından biri olan Mania, serinin 25. yılına özel olarak üretilen bir oyundu. 2017 yılında piyasaya sürülen oyun, Sonic the Hedgehog serisinin en dikkat çeken oyunlarından biri olmayı başardı.

Sunulan bir diğer oyun ise Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını içeren Borderlands: The Handsome Collection adındaki bir paket. The Handsome Collection, yaklaşık bir ay önce 4K grafik geliştirmelerinin olduğu tamamen yeni bir güncelleme almıştı. Bu yüzden buraya eklenmesi oyuncular için oldukça harika bir zamanlama.

Borderlands: The Handsome Collection, Eylül’de çıkacak Borderlands 3’ten önce PS Plus kullanıcıları için serinin geçmişine dönük bir hafıza tazeleme niyetiyle oynanabilir.

Gelecek ayın PS Plus oyunları için Sony’nin klasik tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Hem Sonic Mania hem de Borderlands: The Handsome Collection, 4 Haziran Salı günü PS Plus aboneleri için indirilebilir olacak.

Kaynak : https://www.dualshockers.com/sonic-mania-borderlands-the-handsome-collection-ps-plus-june-2019/
32
19
5
3
2
Emoji İle Tepki Ver
32
19
5
3
2