• Anasayfa
  • Oyun
  • Quake, QuakeCon 2020'ye Özel Tamamen Ücretsiz Oldu

Quake, QuakeCon 2020'ye Özel Tamamen Ücretsiz Oldu

10
6
3
1
1
FPS türünün en klasik örneklerinden Quake, QuakeCon 2020 etkinliğine özel olarak tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphaneye eklenebilir oldu. Oyun, sınırsız süreyle kütüphanenizde duracak.

Oyun dünyasının en beklenen ve takip edilen etkinlikleri arasında yer alan QuakeCon, geçtiğimiz gün başlangıcını yaptı. 7 Ağustos ve 9 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik, 60 saat boyunca dünyanın her bölgesinden yayıncının katılacağı bir canlı yayın olacak.

Bu yıl 25.'si olma unvanına sahip olacak QuakeCon 2020 etkinliği boyunca dünyaca ünlü influencer'lar, canlı konserler, yardım kuruluşlarına bağış kampanyaları, geliştirici panelleri ve daha fazlası oyuncularla buluşacak. Bununla birlikte Bethesda, oyunculara güzel de bir jest yapacak.

Quake, tamamen ücretsiz oldu:

quake

Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberde FPS türünün en klasik oyunlarından birisi olan Quake'in QuakeCon 2020 etkinliği boyunca ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebileceğini söylemiştik. İşte o gün geldi ve Quake, tamamen ücretsiz olarak kütüphanenize eklenebilir oldu.

id Software tarafından geliştirilen Quake'i, 9 Ağustos'a kadar hiçbir ücret ödemeden Bethesda kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu bir kez kütüphanenize eklediğinizde oyun sınırsız süreyle kütüphanenizde kalacaktır. Dolayısıyla dilediğiniz zaman Quake'i indirebileceksiniz.

Quake ücretsiz olarak nasıl alınır?

quake

Quake'i ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gereken şey fazlasıyla basit. Öncelikle bu bağlantıya giderek Bethesda Launcher'ı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Ardından Bethesda'ya üyeliğiniz varsa Launcher üzerinden giriş yapın, yoksa Bethesda'ya kayıt olun. Üyelik bilgilerinizle Launcher üzerinde giriş yaptığınız an Quake kütüphanenize eklenecektir.

Bethesda, geçtiğimiz hafta paylaştığı duyuruda yapılan bağış miktarının 10 bin doları aşması durumunda Quake 2'nin de ücretsiz olacağını söylemişti. Yayında yer alan bilgilere baktığımızda bağış miktarını 11 bin 409 dolar seviyesine ulaştığını görüyoruz. Dolayısıyla Bethesda Launcher'a giriş yaptığınızda Quake 2'nin de kütüphanenize eklenmesi an meselesi!

10
6
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
10
6
3
1
1