• Anasayfa
  • Oyun
  • DOOM Eternal'ın Ek Paketinin Tanıtımı Yayınlandı

DOOM Eternal'a Gelecek İlk Ek Paketin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

8
2
1
0
0
DOOM Eternal'a gelecek ilk ek paket olan The Ancient Gods, Part One'ın tanıtımı Bethesda Softworks tarafından resmen yayınlandı. Bethesda, ilk fragmanın 27 Ağustos'ta gösterileceğini duyurdu.

Geçtiğimiz mart ayında id Software, efsane DOOM serisinin yeni oyunu DOOM Eternal'ı yayınlamıştı. Yayıncılığını Bethesda Softsorks'ün üstlendiği yapım, birçok DOOM hayranı tarafından sevilmişti. Oyun, DOOM serisine yeni oyun mekanikleri de getirmeyi ihmal etmemişti.

Geçtiğimiz saatlerdeyse Bethesda Softworks, DOOM Eternal'a gelecek ilk ek paketin tanıtım videosunu yayınladı. Bethesda'nın yayınladığı videoya göre oyunun ilk ek paketi, 'The Ancient Gods, Part One' ismiyle çıkış yapacak. Aynı zamanda Bethesda, ek paketin fragmanının ne zaman yayınlanacağını da paylaşmaktan geri kalmadı.

The Ancient Gods, Part One tanıtımı:

Bethesda'nın açıklamasına göre DOOM Eternal'ın ilk ek paketi olacak The Ancient Gods, Part One'ın fragmanı, 27 Ağustos tarihinde Gamescom etkinliğinde gösterilecek. Fragman, Opening Light Live programının bir parçası olacak. Peki bu ek paket oyunculara neler sunacak?

Yalnızca bugüne kadar ortaya çıkan ekran görüntülerinden ve paylaşılan videodan söyleyebileceğimiz kadarıyla The Ancient Gods, Part One ek paketi, oyuncuları fırtınalı bir denizin ortasına atacak. Bununla birlikte son yayınlanan tanıtım videosuna göre oyuncular, Urdak'a benzeyen bir yapıda yer alacaklar.

doom

Oyunun ilk ek paketi The Ancient Gods, Part One, DOOM Eternal'ın hikâyesinin bittiği yerin hemen ardından başlayacak. Videoda duyduğumuza göre Vega, bu ek pakette yeniden karşımızda yer alacak. Ancak DOOM Eternal'a gelecek ek paketin neler sunacağı hakkında bildiğimiz ve duyduğumuz bilgiler burada sona eriyor.

DOOM Eternal, 2020 yılının en iyi ve en sevilen oyunlarından birisi olmayı başardı. Dolayısıyla bu eğlenceli yapıya sahip oyunun yeni ek paketle birlikte ne kadar ileriye gideceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Yeni ek paketin çıkış tarihi hakkındaysa şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak : https://www.pcgamesn.com/doom-eternal/dlc-teaser
8
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
2
1
0
0