• Anasayfa
  • Mobil
  • Redmi ile Marvel, Avengers: Endgame’de İşbirliğine Gidiyor

Redmi ile Marvel, Avengers: Endgame’de İşbirliğine Gidiyor

34
3
3
0
0
Çin menşeli akıllı telefon üreticilerinden Redmi, Marvel ile Avengers: Endgame için partnerlik anlaşmasına vardı. Anlaşmaya dair detaylar açıklanmadı.

Ocak ayında Xiaomi’den ayrılıp kendi başına bir marka haline gelen Redmi, hemen ardından da Redmi Note 7 ve Note 7 Pro adında iki yeni telefonu satışa sürmüştü. Çin ve Hindistan’da satılan bu telefonlar kullanıcılar tarafından beğenildi. Yine de Redmi’nin kendini farklılaştırmak için çok da bir çaba sarf etmediği görülüyordu.

Redmi’nin Marvel ile yaptığı ortaklık ise bu durumu değiştirebilir. Daha önce ima edilen ortaklık resmileşmesine rağmen detayları hakkında fazla bir açıklama yapılmadı.

Akıllı telefon üreticilerinin zaman zaman filmlere özel telefonlar satışa sürdüğünü biliyoruz. Bir önceki Avengers filmine özel olarak bir OnePlus 6 telefon üretilmişti. Redmi’nin ana firması olan Xiaomi de geçtiğimiz günlerde Alita: Battle Angel filmi için özel bir telefonu piyasaya sürmüştü. Muhtemelen Redmi de Avengers: Endgame için özel bir telefonu filmin çıkışına yakın piyasaya sürecek.

Filmlere özel telefonlar genellikle sınırlı sayıda üretiliyor ve kullanıcılar tarafından koleksiyonluk ürün olarak görülüyor. Bu telefonların hem Xiaomi hem de Marvel hayranlarını mutlu edeceğine şüphe yok.

Avengers: Endgame filmi dünyanın geri kalanında 26 Nisan’da gösterime girecek olsa da Çin, filmi 24 Nisan’da izleyebilecek.

Kaynak : https://www.igyaan.in/179922/redmi-partners-with-marvel/
34
3
3
0
0
Emoji İle Tepki Ver
34
3
3
0
0