Türkiye'de Çok Satması Muhtemel Samsung Galaxy A54 5G'nin İlk Resmi Görselleri Paylaşıldı

9
3
2
0
0
Samsung'un Türkiye'de çok satması muhtemel telefonu Galaxy A54 5G'nin ilk resmi görselleri paylaşıldı. Yeni akıllı telefon, sızıntılara göre 16 Mart'ta gerçekleştirilecek lansmanda tanıtılacak.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ortaya çıkan bilgilere göre 16 Mart'ta bir lansman gerçekleştirecek ve yeni akıllı telefonlarıyla karşımıza çıkacak. Üstelik bu akıllı telefon, Türkiye'de fazlasıyla popüler olan Galaxy A30 ve A50 serisinin yeni üyeleri Galaxy A34 ve Galaxy A54 5G olacak. Zira Samsung, bazı ülkelerdeki internet sitelerini güncelledi ve Galaxy A54 5G'yi şimdiden göstermeye başladı.

Aslına bakacak olursak Samsung Galaxy A54'ün render görselleri ve bazı teknik özellikleri çoktan gün yüzüne çıktı. Samsung'un son hamlesi, yaklaşmakta olan akıllı telefonla ilgili ilk resmi gelişme olarak da kabul edilebilir. 

Samsung'un tüm akıllı telefonlarını incelemek ve ayda sadece 1.000 TL taksitle telefon sahibi olmak için tıklayın.

Samsung Galaxy A54 için paylaşılan ilk resmi görseller:

Samsung Galaxy A54

Paylaşılan resmi görseller, akıllı telefonun çerçevesiz kamera tasarımına sahip olacağını gözler önüne seriyor. Telefonun çerçevesi ise iPhone serilerine benzerlik gösteriyor.

Samsung

Başka bir görüntüde ise Samsung Galaxy A54'ün renk seçenekleri gösteriliyor gibi duruyor. Bu renklerden hangilerinin Türkiye'ye geleceği belli değil.

Telefonun özel bir kampanya ile geleceği konuşuluyor!

Sosyal medyada dolaşan söylentilere göre Samsung'un yeni akıllı telefonu, tüketicilere özel bir fırsat ile sunulacak. Bu bağlamda; telefonun ön sipariş programı kapsamında satın alınması halinde Galaxy Buds2'nin ücretsiz olarak verileceği iddia ediliyor. Bu kulaklığın Samsung Türkiye'de 1.499 TL karşılığında satıldığını belirtelim.

Galaxy A53 5G sevilmişti. Galaxy A54 5G'den de benzer performans bekleniyor

Samsung

*Samsung Galaxy A54 5G render görselleri.

Samsung Galaxy A54 5G'nin geçtiğimiz yıl selefi Galaxy A53 5G, Türkiye'de çok tercih edilen modeller arasında yer almıştı. Bu yüzden, Samsung Galaxy A54 5G'nin de iyi bir satış performansı göstermesi bekleniyor. Ancak yeni telefonun fiyatı, Galaxy A53 5G'den ciddi anlamda yüksek olabilir. Samsung Galaxy A53 5G'nin fiyatının 12.499 TL olduğunu belirtelim.

Peki Samsung Galaxy A53 5G neler sunuyordu?

Eğer acil bir telefon ihtiyacınız varsa Samsung Galaxy A53 5G oldukça iyi bir tercih olabilir. Telefon ile ilgili detaylı bilgi alıp sipariş vermek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/387638/samsung-galaxy-a54-launch-soon.html
9
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
3
2
0
0