Yılan Hikayesine Dönen 'Samsung Galaxy S23 FE' Hakkında Yeni İddia: İptal Edildi!

10
2
2
0
0
Samsung Galaxy S23 FE ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy S22 serisinde gelmeyen FE model, Galaxy S23 serisinde de gelmeyecek. İşin ilginç yanı, Samsung'un Galaxy S23 FE için Galaxy A74'ü de iptal ettiği öne sürülmüştü.

Galaxy A Serisi, Samsung'un en çok satış adedine ulaşan serisi olsa da en çok konuşulan modelleri daima Galaxy S serisi oluyor. Ancak Galaxy S modelleri, herkesin bütçesine hitap etmediğinden Samsung, Galaxy S deneyimini Fan Edition (FE) modellerle daha bütçe dostu fiyatlarla da karşımıza çıkarıyor. Ancak FE modeller, Samsung için hala sürekliliği kesin modeller haline gelmedi ve geleceği de belirsizliğini koruyor.

Samsung, Galaxy S22 Serisi için bir FE model duyurmadı. Ancak bu furyanın Samsung’un Galaxy S23 serisiyle de devam etmesi bekleniyordu. Ortaya çıkan yeni bir söylentiye göre Samsung’un Galaxy S serisinin 'bütçe dostu model planı' artık devam etmeyecek.

"Samsung, yeni bir FE model çıkarmayı düşünmüyor"

Önceki söylentilere göre Fan Edition, Galaxy S22 ile birlikte gelecekti ancak sonradan S23 için ertelenmişti. Galaxy S22 FE'nin yakında piyasaya çıkacağına dair söylentiler yaygındı, ancak daha sonra bu söylentiler Galaxy S23 FE olasılığına kaydı.

Sızıntılarıyla tanınan Roland Quandt’ın iddiasına göre Samsung, Fan Edition planından tamamen vazgeçti. Yani ne Galaxy S23’te ne de gelecekteki Galaxy S modellerinde bir Fan Edition sürümü görmeyeceğiz.

İşin ilginç yanı kısa süre önce ortaya iddialara göre Samsung, sırf Galaxy S23 FE'nin satışlarını kesmemesi adına Galaxy A74 modelinden vazgeçmişti. Galaxy S23 FE'nin de iptal edilmesiyle birlikte Samsung'un orta-üst segmentte bir boşluk oluşturduğunu söylemek mümkün.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2023/03/11/samsung-galaxy-s23-fe-is-samsung-putting-an-end-to-its-fan-edition-phones/
10
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
2
0
0