Samsung Galaxy Z Flip6 ve Z Fold6 Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı (Siz de İndirebilirsiniz)

5
3
1
1
0
Samsung'un yeni katlanabilir cihazlarının duvar kağıtları, cihazların tanıtılacağı etkinliğe günler kala ortaya çıktı.

Yılın en çok beklenen etkinliklerinden olan Samsung'un Galaxy Unpacked etkinliğine artık sayılı günler kaldı. Bu etkinlikte öne çıkması beklenen cihazlar arasında Samsung'un yeni katlanabilir akıllı telefon modelleri olan Galaxy Z Flip6 ve Galaxy Z Fold6 yer alıyor. 

Etkinliğe dört gün gibi kısa bir süre kalmışken, Güney Koreli teknoloji devinin yeni katlanabilir cihazlarına ait duvar kağıtları paylaşıldı. Samsung Galaxy Z Flip6 için dört, Galaxy Z Fold6 için ise üç farklı duvar kağıdı ortaya çıktı. Bu duvar kağıtlarının her biri de yeni katlanabilir akıllı telefonların renk seçeneklerine göre hazırlanmış. Duvar kağıtlarını ortaya çıkaran YTechB, tam çözünürlüklü hâllerini de bu Google Drive klasörü ile paylaştı.

galaxy fold 6 duvar kağıtları

Galaxy Z Flip6 ve Z Fold6, 10 Temmuz'da Galaxy Unpacked etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak olsalar da telefonlar hakkında daha önce ortaya çıkan bilgiler, her iki cihazın da pek çok özelliğini keşfetmeyi sağlamıştı. 

Tasarım anlamında daha ince bir çerçeveye sahip olması beklenen bu modellerin Snapragon 8 Gen 3 işlemci, 12GB RAM ve 256GB/512GB depolama ve 25W hızlı şarj ile gelmeleri bekleniyor. Ayrıca iki cihazda da 50MP ana kamera, 12MP geniş açı kamerası ve 10MP selfie kamerası bulunacağı belirtiliyor.

Kaynak : https://www.sammobile.com/news/dowload-galaxy-z-flip-6-fold-6-wallpapers/
5
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
3
1
1
0