Bir Kişi, Samsung Galaxy Buds 3 Pro'yu Daha Tanıtılmadan Satın Aldı: AirPods Benzeri Tasarım Doğrulandı, Fiyatı Ortaya Çıktı!

7
4
1
1
0
Bir kişi, Samsung'un önümüzdeki hafta tanıtacağı yeni kulaklığı Buds 3 Pro'yu şimdiden satın aldı. Böylece kulaklığın tasarımı, bazı özellikleri ve fiyatı ortaya çıkmış oldu.

Samsung, 10 Temmuz günü gerçekleştireceği etkinlikle birçok Galaxy cihazını bizlerle buluşturacak. Etkinlikte yeni katlanabilir telefonlar Z Flip6  ve Z Fold6 ve akıllı yüzük Galaxy Ring öne çıkacak olsa da saat ve kulaklık gibi ürünleri de göreceğiz. Kulaklık tarafında Buds 3 ve Buds 3 Pro karşımıza çıkacak.

Bugün Buds 3 serisiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Bir Reddit kullanıcısı, Buds 3 Pro’yu daha tanıtılmadan satın almayı başardı. Bunun sayesinde kulaklığın tasarımından özelliklerine kadar birçok detayına ulaşabildik.

Galaxy Buds 3 Pro böyle gözükecek!

Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz üzere Samsung, beklendiği gibi Buds 3 serisinin tasarımını baştan aşağı yenilemiş. Cihaz, sızıntılarda da gördüğümüz gibi uzatılmış gövdeye sahip AirPods Pro benzeri bir tasarımla çıkış yapacak.

Görsellere baktığımızda kulaklığın sap kısmında LED şeritlere sahip olduğunu görebiliyoruz. Watch 7’de de gördüğümüz turuncu ve mavi detaylar da göze çarpan kısımlardan. Kutusu ise oldukça şık. Metalik gri benzeri bir renkteki kutunun üst tarafının şeffaf olması dikkat çekiyor.

Kullanıcı, Buds 3 Pro’nun baslarının iyileştirildiğini belirtirken gürültü engellemenin ilk nesil AirPods Pro ile benzer seviyelerde olduğunu belirtmiş. Cihazın batarya ömrü gibi diğer teknik detaylarıyla ilgili bir bilgimiz yok. Ancak önceki sızıntılar ANC açıkken 6 saat oynatma sunabileceğini belirtmişti.

Bunlar dışında kullanıcı kulaklıkları 250 dolara satın aldığını aktarmış. Bu da cihazın Buds 2’den 20 dolar daha pahalı olacağını gösteriyor. Tüm detaylarını önümüzdeki hafta çarşamba günü öğreneceğiz.

7
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
4
1
1
0