• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation'ın Resmi Sitesinde Keşfedilen Uyarı Mesajı

Sony, Her Oyuncuya Sadece Bir Adet PlayStation 5 Siparişi Hakkı Tanıyacak

94
30
18
13
11
PlayStation 5'in resmi internet sitesine eklenen bir uyarı mesajı keşfedildi. Sitenin kaynak kodlarında keşfedilen bu mesaj, oyunseverlere sadece 1 adet PlayStation 5 satın alma hakkı verileceğini gösteriyor. Sony, bu hamleyle daha çok oyuncuya ulaşmaya çalışacak gibi görünüyor.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bu yılın sonlarına doğru yeni oyun konsolu PlayStation 5'i piyasaya sürecek. Oyunseverleri heyecanlandıran özelliklere sahip olan bu konsolla ilgili fiyat haricindeki neredeyse tüm detaylar gün yüzüne çıktı. Yaşanan son gelişmeyse PlayStation 5'le ilgili yeni bir detayı daha gözler önüne seriyor.

PlayStation'ın resmi internet sitesini kurcalayan bir PlayStation hayranı, internet sitesinin kaynak kodlarına eklenmiş olan bir uyarı mesajı keşfetti. Bu uyarı mesajı, PlayStation 5'i satın almayı dört gözle bekleyen oyunseverleri yakından ilgilendiriyor. Dilerseniz hemen, PlayStation'ın resmi internet sitesine eklenen bu uyarı mesajının ne olduğuna yakından bakalım.

PlayStation 5

Görünüşe göre Sony, yaklaşmakta olan yeni oyun konsolu için her oyunsevere sadece bir adet sipariş hakkı tanıyacak. Çünkü PlayStation 5'in kaynak kodlarında tespit edilen uyarı mesajında, oyunseverlerin PlayStation 5'in sadece bir sürümüne sahip olacakları belirtiliyor. Ayrıca aynı uyarı mesajı, sepete birden fazla PlayStation 5 eklemesi yapılamayacağını da ortaya koyuyor. 

PlayStation'ın internet sitesine eklenen bu uyarı mesajı, Sony'nin daha çok oyuncuya ulaşabilme isteğinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Çünkü bu uyarı mesajından anlaşılan şey, her oyuncunun bir sipariş verirken sadece bir PlayStation 5 satın alabileceği. Bu sayede bir oyunsever, sadece bir adet PlayStation 5 satın alabilecek ve PlayStation 5 stokları, farklı farklı oyunculara dağıtılmış olacak.

PlayStation 5

PlayStation 5'in hala bilinmeyen bazı yönleri var. Örneğin bu oyun konsolunun net çıkış tarihi ve fiyatı şu an için bilinmiyor. Oyunseverler de özellikle bu iki detayı merak ediyorlar. Her ne kadar PlayStation 5'in fiyatı ile ilgili bugüne dek ortaya atılmış bazı iddialar bulunuyor olsa da oyunseverler, Sony tarafından yapılacak açıklamalardan sonra PlayStation 5'in fiyatını öğrenme imkanı yakalayacaklar gibi görünüyor.

Kaynak : https://www.pushsquare.com/news/2020/07/ps5_pre-orders_look_like_theyll_be_restricted_to_one_per_person
94
30
18
13
11
Emoji İle Tepki Ver
94
30
18
13
11