• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

21
8
6
2
0
Geçtiğimiz günlerde Humble'da kısa süreliğine ücretsiz olan oyun, şimdi de Steam'de ücretsiz oldu. 49 TL karşılığında satın alınabilen Age of Wonders III, 15 Temmuz'a kadar ücretsiz olarak edinilebilir.

İçerisinde bulunduğumuz yaz tatili, oyunseverleri yeni oyun arayışlarına yöneltmiş durumda. Steam yaz indirimlerinin sona ermesiyle birlikte oyunların fiyatı bir miktar yükselmiş olsa bile, Steam şimdi kısa süreliğine bir oyunu ücretsiz olarak sunuyor.

Strateji oyunlarını sevenleri yakından ilgilendiren bu kampanya, 15 Temmuz'a kadar geçerli. Yani eğer bu oyuna ücretsiz olarak sahip olamak isterseniz, elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

İşte Steam'in ücretsiz sunduğu o strateji oyunu:

Age of Wonders III, aslında geçtiğimiz günlerde Humble tarafından ücretsiz oldu. Ancak o kampanyayı kaçırıp, sonrasında pişman olanları sevindiren bu haber Steam'den geldi.

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Age of Wonders III, artık bir klasik haline gelmiş olan Age of Wonders serisinin dördüncü oyunu.

Steam'in ücretsiz olarak sunduğu bu oyuna sahip olmak isterseniz, oyunun Steam listeleme sayfasına erişerek, kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Oyunun Steam sayfasına burada bulunan bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz. 

Steam'in oyunla ilgili tek kampanyası bu değil. Oyunun ek paketlerinin tamamı da yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Ek paketlerin indirimli fiyatı ise 29.50 TL. Yani bu kampanya kapsamında oyunun normal fiyatından daha düşük bir tutarda hem oyuna hem de tüm ek paketlere sahip olabiliyorsunuz.

Kaynak : https://www.neowin.net/news/age-of-wonders-iii-is-free-to-claim-on-steam/
21
8
6
2
0
Emoji İle Tepki Ver
21
8
6
2
0