Önüne Çıkanı Eziyor: Tesla Cybertruck ile Çarpışan Toyota Camry Pert Oldu! [Video]

4
2
0
0
0
Tesla Cybertruck, küçük bir trafik kazasına karıştı. Cybertruck'a çarpan Toyota Camry, tabiri caizse pert oldu. Cybertruck'ta ise ufak çizikler söz konusu.

Tesla'nın paslanmaz çelikten ürettiği elektrikli pick-up modeli Cybertruck, kaydedilen ikinci trafik kazasını yaşadı. Eski bir Toyota Camry ile çarpışan pick-up, plastik aksamının bile oldukça dayanıklı olduğunu gözler önüne serdi.

Kaliforniya'da bulunan Fresno bölgesinde yaşanan kazada can kaybı ve yaralanma olmadı. Ancak Tesla'nın araç içi kamerası, yaşanan trafik kazasını anbean görüntüledi. Ara yoldan çıkarken dikkatsiz davranan Toyota Camry sürücüsü, Tesla sürücüsünün müdahalesine rağmen kazaya neden oldu.

Tesla Cybertruck'ın aldığı hasar böyle görüntülendi

Tesla Cybertruck

Olay yerinden paylaşılan görüntülere baktığımızda Tesla Cybertruck'ta neredeyse hiç hasar yok diyebiliriz. Plastik aksamda meydana gelen çizikler, ufak bir onarım işlemiyle giderilebilir gibi görünüyor.

Toyota Camry'nin son hâli şöyle:

Toyota Camry

Toyota Camry'nin bu kadar büyük hasar almasının başlıca nedeni, şaşisinin Cybertruck'a göre oldukça alçak kalması. Başka bir deyişle, aracın Cybertruck'ın altına doğru girdiğini de söyleyebiliriz. Her iki aracın da düşük hızla seyir ediyor oluşu, olası bir yaralanmayı engellemiş oldu.

Tesla Cybertruck, karıştığı ilk trafik kazasında da karşı tarafa ciddi hasar vermişti:

Tesla Cybertruck ile Toyota Camry'nin karıştığı kazanın araç içi görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz

4
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
0
0
0