The Lord of the Rings: Gollum Oyunu Yine Ertelendi

8
4
1
1
0
The Lord of the Rings: Gollum isimli oyunun bir kez daha ertelendiği açıklandı. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre oyun, planlanandan birkaç ay sonra piyasaya sürülecek. Oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri ise hala sır.

Video oyun tutkunları, bundan çok uzun bir süre önce The Lord of the Rings: Gollum isimli bir oyunla tanışma imkanı yakalamışlardı. Daedalic Entertainment isimli geliştirici tarafından duyurulan oyun, PlayStation 4 ve 5, PC, Xbox One ve Series S/X ve Nintendo Switch'te oynanabilecekti. İlk açıklamalarda, oyunun 2021 yılında piyasaya sürüleceği açıklanmıştı.

Ancak bu durum gerçekleşmedi. Geliştirici ekip, oyunun 2022 yılına ertelendiğini duyurdu. Yapılan açıklamalarda, oyunun Amazon Prime Video dizisi The Lord of the Rings: The Rings of Power (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) ile aynı gün yayınlanacağını söyledi. Yani oyun, 1 Eylül 2022'de yayınlanacaktı. Şimdiyse bu tarihle ilgili de bir gelişme yaşandı. The Lord of the Rings: Gollum, bir kez daha ertelendi.

Oyunun ne zaman çıkacağı belli değil

The Lord of the Rings: Gollum

Daedalic Entertainment tarafından yapılan son açıklamaya göre The Lord of the Rings: Gollum, planlanandan birkaç ay sonra piyasaya sürülecek. Ancak bu "birkaç ay"dan kastın ne olduğu bilinmiyor. Şirket, önümüzdeki günlerde yeni bir açıklama yapacağını ve oyunun çıkış tarihini resmen duyuracağını söyledi. 

Tek oyunculu bir yapıya sahip olan The Lord of the Rings: Gollum, adından da anlaşılabileceği üzere Yüzüklerin Efendisi evrenindeki Gollum isimli karaktere odaklanıyor. Aksiyon ve macera türündeki oyun, Türkçe arayüz ve altyazı desteğine de sahip olacak oluşu nedeniyle ülkemizde de büyük ilgi görecek potansiyele sahip. Ancak oyunun sistem gereksinimleri de fiyatı da şimdilik gizemini koruyor.

The Lord of the Rings: Gollum için paylaşılan ilk ekran görüntüleri:

The Lord of the Rings: Gollum için hazırlanan tanıtım videosu:

Kaynak : https://www.theverge.com/2022/7/25/23277777/gollum-video-game-delay-lord-of-the-rings-of-power-amazon-show
8
4
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
8
4
1
1
0