Trabzonspor'un Hacklenen Resmi YouTube Kanalı Geri Geldi! Videolar Tekrar Yayında

16
1
1
0
0
Dört büyüklerden Trabzonspor’un resmi YouTube kanalının adı değiştirildi, içerisindeki videolar silindi. Ancak şu an için kanalın çalındığına veya satıldığına dair bir açıklama yapılmadı, kafalar çok karıştı.

Bundan 7 ay kadar önce köklü spor kulüplerimizden Fenerbahçe’nin resmi YouTube hesabı çalınmış ve hesabın ismi, şimdilerde hüküm giymiş olan ABD’li influencer Andrew Tate olarak değiştirilmişti.

Videoların da silinmesiyle birlikte kulüp harekete geçmiş ve hesabı geri almış, videoları da geri getirmişti. Şimdi ise bu olaydan çok daha garip bir olay yaşanıyor, gerçekten açıklaması bir hayli güç.

[GÜNCELLEME] Kanal, videolarla birlikte geri geldi:

Trabzonspor kanalı

Ne olmuştu?

Trabzonspor’un resmi YouTube kanalının adı Tesla olarak değiştirilmiş, videolar silinmişti

YouTube’a girip arama kısmında ‘trabzonspor’ aramasını yaptığınız zaman karşınıza kullanıcı adı ‘@trabzonspor’ olan kulübün resmi YouTube kanalı çıkıyor. Ancak logosu Tesla logosu, ismi de ‘Tesla’ olarak değiştirilmiş.

Bu kanala tıklayınca kullanıcı adının da ‘TeslaNew_Models’ olarak değiştirildiğini ve hatta kanalda yer alan tüm videoların silindiği görülüyor. Twitter’da kullanıcıların bildirdiğine göre kanalda Elon Musk’ın Tesla otomobilleri hakkında yaptığı bir panel canlı yayını da yer almış.

İşin garip yanı kanal çalındı mı yoksa Tesla’ya mı satıldı anlaşılamıyor. 10 Kasım 2005 tarihinde kurulan ve toplam 61.872.055 görüntülemeye sahip olan kanalın tüm videoları gitti. Ne Trabzonspor yetkililerinden ne de Tesla yetkililerinden henüz resmi bir açılma yapılmadı. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

16
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
1
1
0
0