Ubisoft Forward'da Duyurulan Tüm Oyunlar: Üç Yeni Assassin's Creed Oyunu, Star Wars: Outlaws ve Dahası!

15
3
1
0
0
Ubisoft Forward'da Duyurulan Tüm Oyunlar: Üç Yeni Assassin's Creed Oyunu, Star Wars: Outlaws ve Dahası!
Ubisoft, bugün gerçekleştirdiği etkinliğinde Assassin's Creed, Star Wars ve Avatar dahil yeni oyunlarından detaylar paylaştı. İşte etkinlikte gösterilen tüm oyunlar!

Ubisoft, bugün Ubisoft Forward isimli bir etkinlik gerçekleştirdi. Fransa merkezli oyun devi, etkinlikte oyunseverlerin heyecanla beklediği birçok yeni oyundan detayları ve fragmanları bizlerle buluşturdu.

Assassin’s Creed Mirage dahil üç Assassin’s Creed oyunu, Avatar: Frontiers of Pandora ve açık dünya Star Wars: Outlaws dahil birçok yeni oyunun gösterildiği etkinlikte öne çıkan duyurulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar

Avatar: Frontiers of Pandora

Uzun yıllardır beklenen Avatar: Frontiers of Pandora’dan nihayet detaylar geldi. Ubisoft, Na’vi olarak Pandora’yı keşfedebileceğiniz açık dünyalı oyundan oynanış fragmanı paylaşırken, yapımın 7 Aralık 2023’te yeni nesil konsollar ve PC’ye geleceğini açıkladı. Oyunun detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

XDEFIANT

Ubisoft, tamamen ücretsiz çok oyunculu yeni FPS oyunu XDefiant hakkında da detaylar paylaştı. Şirket, Tom Clancy’den ilham alan oyunun bu ayın sonlarına doğru, 21-23 Haziran’da ilk açık oturum testine gireceğini duyurdu. Ayrıca, yapıma gelen tepkilerin de videosu paylaşıldı.

Prince of Persia: The Lost Crown

Etkinlikte gösterilen oyunlardan biri de efsane seri Prince of Persia’nın yeni oyunu The Lost Crown’dı. Ubisoft, heyecanla beklenen iki farklı video paylaştı. Bunlardan ilki yukarıdan görebildiğiniz animasyonlu tanıtım fragmanıydı.

Bir diğeri ise bizi serinin kökenlerine götürecek oyunun oynanış fragmanıydı. Fragman, “yarı açık dünya” olarak tanımlanan yapımın dövüş mekanikleri gibi detaylarına göz atmamızı sağladı. Prince of Persia: The Lost Crown, 18 Ocak 2024’te çıkış yapacak.

The Divison Resurgence

Ubisoft, yeni ücretsiz mobil oyunu The Division Resurgence’ın da fragmanını bizlerle buluşturdu. Şirket tarafından “gerçek bir MMO deneyimi” olarak nitelendirilen yapım, serinin diğer oyunlarında olduğu gibi bir virüsün patlak vermesinden sonra krizin ortasındaki bir New York’ta geçiyor. Açık dünyalı olacak The Division Resurgence,  2023’ün sonbahar aylarında çıkış yapacak.

Skull & Bones

Daha önce birçok kez ertelenen Skull & Bones da etkinlikte bahsedilen oyunlardandı. Ubisoft, oyunun çıkış tarihini yine açıklamadı; ancak Ağustos’ta kapalı betaya gireceğini duyurdu.

The Crew Motorfest

Ubisoft’un sevilen yarış oyunu serisinin üçüncüsü olacak The Crew Motorfest’ten de fragman paylaşıldı. Hawaii’de geçen ve Forza Horizon havası veren oyun, açık dünyaya sahip olacak. Oyunun 21-23 Temmuz arası kapalı betaya gireceğini, 14 Eylül’de ise piyasaya sürüleceğini ekleyelim.

Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft, yılın en çok beklenen oyunlarından ola Assassin’s Creed Mirage’dan oynanış fragmanı paylaştı. Oyun 12 Ekim’de çıkış yapacak.

Assassin’s Creed Nexus

Etkinlikte gösterilen bir diğer Assassin’s Creed oyunu ise Nexus’tu. Meta Quest 2 için gelecek sanal gerçeklik oyunu, efsane serinin VR olarak deneyimlenmesini sağlayacak. Ayrıca, Ezio gibi seriden aşina olduğumuz birçok karakter de oyunda gözükecek. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.

Assassin's Creed Codename Jade

Son Assassin’s Creed oyunu ise Codename Jade olarak adlandırılan mobil oyun. Ubisoft, Çin’de geçecek olan ve karakterleri özelleştirme seçeneğine sahip olacak yapımdan tanıtım fragmanı paylaştı. Oyun, bu yaz kapalı beta sürecine girecek.

Star Wars: Outlaws

Ubisoft’un etkinlikte son gösterdiği oyun ise ilk açık dünya Star Wars oyunu Star Wars Outlaws idi. Şirket, ilk olarak dünkü Xbox etkinliğinde duyurulan oyundan detaylı bir oynanış fragmanı paylaştı. 2024’te çıkması planlanan oyunla ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

15
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
15
3
1
0
0