İlk Açık Dünya Star Wars Oyunu Star Wars: Outlaws'un Oynanış Fragmanı Yayınlandı [Video]

16
2
1
0
0
Ubisoft, bugün düzenlediği etkinlikte dün duyurulan açık dünya Star Wars oyunu Star Wars: Outlaws'tan oynanış fragmanı paylaştı.

Xbox Games Showcase etkinliğinin en büyük sürprizlerinden biri dün Ubisoft tarafından sahneye çıkarılmıştı. Dünkü etkinlikte Tom Clancy’s The Division 2 ve Avatar: Frontiers of Pandora'nın arkasındaki ekip olan Massive Entertainment'ın geliştirdiği yepyeni Star Wars oyunu 'Star Wars: Outlaws' duyurulmuş ve oyundan neler beklememiz gerektiğini gösteren bir sinematik fragman yayınlanmıştı.

Ubisoft, bugün ise Ubisoft Forward etkinliğinde Star Wars hayranlarının heyecanını tavan yaptıran oyundan oynanış fragmanı paylaştı. 10 dakikadan biraz daha uzun bir süreye sahip fragman, oyunda nelerle karşılaşacağımız hakkında ipuçları veriyor.

Star Wars: Outlaws oynanış fragmanı

Fragman, bizi Kay isimli karakterle birlikte Tashora gezegenine götürüyor. Görüntülere bakar bakmaz o hepimizin sevdiği Star Wars tadının oyunda yer alabileceğini görebiliyoruz. Aksiyon dolu eğlenceli kovalamacalar, blaster'lı çatışmalar ve daha fazlası oynanış fragmanından görülebiliyor.

Star Wars: Outlaws farklı gezegenleri keşfedip azılı bir suçlu olacağız...

star wars outlaws

Star Wars: Outlaws, bir açık dünya oyunu olacak. 2024 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak oyun, The Empire Strikes Back ile Return of the Jedi arasındaki olayları konu alacak.

Oyunseverler, Kay Vess karakterini yönetecek ve Vess'e arkadaşı Nix eşlik edecek. Oyunda galaksideki hem ikonik hem de farklı gezegenleri keşfetmek mümkün olacak. Galaksinin aranan azılı suçluları arasına katılacağız ve bunu yaparken galaksideki diğer suçlularla da mücadele edeceğiz.

Star Wars: Outlaws'un daha önce yayınlanan sinematik fragmanı

16
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
2
1
0
0