Ukrayna Kökenli Kripto Borsası WhiteBIT Kendi Token’ini Piyasaya Sürdü

4
1
1
1
0
2017’de hizmet vermeye başlayan Ukrayna kökenli kripto para platformu WhiteBIT kendi token’i WBT’yi 14 Ağustos’ta piyasaya sürdü. Borsanın verdiği bilgilere göre 1 milyon adet WBT token, 15 dakika içerisinde kullanıcılar tarafından satın alındı.

Sadece 4 yıl içerisinde Avrupa’nın en büyük kripto borsalarından birisi solan WhiteBIT, toplam arzı 400 milyon adet olarak belirlenen WBT token’ini piyasaya sürdü. 14 Ağustos’ta başlayan satışlar 1 milyon adetle sınırlıydı ve borsa yetkililerinin aktardığı bilgiye göre 1 milyon token sadece 15 dakika içerisinde tükendi. 

WhiteBIT yöneticileri, WBT token’in şirketin gelişmesi ve daha da büyümesi için WBT’nin satış başarısını önemli bir adım olarak nitelendiriyor. 400 milyon arzı bulunan WBT tokenlerin yarısı, önümüzdeki üç yıl içerisinde periyotlar halinde satışa sunulacak. Tokenlerin reel değerinin enflasyondan etkilenmemesi adına düzenli olarak yakım işlemleri gerçekleştirilecek. 

15 dakika içinde tükendiği belirtilen WBT Token ne işe yarayacak:

whitebit

WhiteBIT tarafından aktarılan bilgiye göre WBT token, sadece mevcut WhiteBIT kullanıcısı yatırımcılar için değil, aynı zamanda borsaya yeni katılacaklar içinde yararlı ve güvenilir bir dijital varlık olarak geliştirildi. Borsanın hedefleri arasında WBT token, zamanla borsanın topluluğunu geliştirmek adına önemli bir araç haline gelecek.

WBT token alan kullanıcılar; WhiteBIT borsasında geçerli bir dizi bonusa da sahip olacaklar. Örneğin günlük ücretsiz ERC20/ETH para çekme imkanı, haftalık yakımlar sayesinde değerde artış potansiyeli, referans oranlarında %40 ila %50’ye kadar artış ve komisyonlarda indirim bu avantajların başında geliyor.

WhiteBIT CEO’sundan da açıklama var:

nosov

WBT tokeni hakkında açıklamalarda bulunan WhiteBIT CEO’su Volodymyr Nosov ‘Kendi tokenimizin piyasaya sürülmesi, bizim için WhiteBIT'in geliştirilmesindeki en önemli aşamadır. Ayrıca benim için bunun sadece ne olduğu değil, aynı zamanda tam olarak nasıl olduğu da önemli. Satışı planlanan bütün tokenleri 15 dakika içerisinde satabilen çok az örnek var. Biz bunu başardık. Bu bize şunu gösteriyor; WhiteBIT’in yaptığı her şey kullanıcılar tarafından talep görüyor. Biz de tam olarak onlar için çalışıyoruz ve bu nedenle sunduğumuz hizmetlerin kapsamı giderek genişliyor, sayısı giderek artıyor. WhiteBIT kullanıcılarının WBT token ile sahip olacakları tüm ayrıcalık ve faydaları görünce bizi takdir edeceklerinden eminim’ dedi. 

WihteBIT’in bir sonraki hedefi WBT token’i diğer borsalarda da listelemek olacak. Listeleme hakkındaki bilgiler daha sonra borsa tarafından duyurulacak. Biz de sizlere son gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz. 

WhiteBIT hakkında: 

Avrupanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen WhiteBIT, günümüzde gereken tüm güvenlik süreçlerine ve KYC doğrulama imkanlarına sahipo bir kripto para borsasıdır. Hacken tarafından yapılan bağımsız denetim sonuçlarına gere dünyanın en güvenilir 2. borsası olarak kayırlara geçmiştir ve AAA notu verilmiştir.

4
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
1
0