Xbox Games Showcase 2023'te Duyurulan Tüm Oyunlar: Forza Motorsport, Fable, Hellblade II ve Dahası!

9
1
0
0
0
Xbox Games Showcase 2023'te Duyurulan Tüm Oyunlar: Forza Motorsport, Fable, Hellblade II ve Dahası!
Microsoft'un "Xbox Games Showcase 2023" etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlik, şimdiden heyecanlandıran enfes oyunlara ev sahipliği yaptı. İşte etkinlikte duyurulan tüm oyunlar...

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, "Xbox Games Showcase 2023" etkinliğini resmen gerçekleştirdi. Böylelikle en yeni oyunlardan haberdar olma imkanı yakaladık. Video oyun tutkunları, hayli heyecanlı bir sürecin içerisine girmiş durumdalar. Çünkü duyurulan oyunlar oldukça kaliteli görünüyor.

Şimdi sizlerle Xbox Games Showcase 2023'te duyurulan tüm oyunlara yakından bakacağız. Lafı daha fazla uzatmadan başlayalım.

Xbox Games Showcase 2023'te duyurulan tüm oyunlar:

Fable

Microsoft'un uzun soluklu oyun serilerinden biri olan canavar odaklı Fable, ilerleyen süreçte yeni bir oyunla karşımıza çıkacak. Doğrudan "Fable" olarak isimlendirilecek oyun, aksiyon RPG türünün özelliklerini yine iliklerimize kadar hissettirecek. Microsoft, Fable için bir fragman paylaşmış olsa da oyunun çıkış tarihi ve fiyatı hala muallak

Star Wars Outlaws

Ubisoft tarafından yayınlanacak yeni Star Wars oyunu "Star Wars Outlaws", açık dünya türünü seven oyuncuların ilgisini çekecek gibi görünüyor. Oyunda, Kay Vess isimli bir karaktere hayat vereceğiz ve uzayda azılı bir suçlu olacağız. 2024 yılında piyasaya sürülecek oyun için şu an elimizde sadece bir fragman var. Fragmanın ışın kılıcı içermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, aslında yeni bir oyun değil, bir genişletme paketi. 26 Eylül'de yayınlanacak olan ve Cyberpunk 2077 sahiplerinin ayrıca satın almak durumunda oldukları genişletme paketi, PC için 399 TL karşılığında satın alınabilecek. Yepyeni görevlerin bulunacağı genişletme paketinde, Idris Elba'yı da göreceğiz.

Senua's Saga: Hellblade II

Hellblade: Senua's Sacrifice'in devamı niteliğinde olan Senua's Saga: Hellblade II'de İskandinav mitolojisindeki maceralara atılmaya devam edeceğiz. Senua's Saga: Hellblade II için paylaşılan fragman, oyunun etkileyici grafiklere sahip olacağını gözler önüne seriyor. Etkinlikte, bu oyunun 2024 yılında çıkış yapacağı açıklandı.

Microsoft Flight Simulator 2024

Bundan birkaç yıl önce piyasaya sürülen Microsoft Flight Simulator için bir genişletme paketi olarak karşımıza çıkan Microsoft Flight Simulator 2024, oyuna çok sayıda yenilik getirecek. Oyuncular, bu genişletme paketi ile hava ambulansı ve kargo nakliye uçaklarını kullanabilecek, isterlerse de paraşütle atlama veya uçakla yangın söndürme gibi görevleri üstlenebilecekler.

Avowed

Avowed, birinci şahıs nişancı türünde yeni bir oyun. Fantastik bir dünyada geçecek oyunda, bazen insanlara bazen de canavarlara karşı koymaya çalışacaksınız. Avowed için paylaşılan fragman, oyunun 2024 yılında piyasaya sürüleceğini gözler önüne seriyor. Oyunun Steam listeleme sayfası oluşturuldu ancak bu sayfada herhangi bir detay yok. En azından şimdilik.

Forza Motorsport

Microsoft'un sevilen yarış oyunu serisi Forza da önümüzdeki aylarda yepyeni bir oyuna ev sahipliği yapacak. Forza Motorsport olarak isimlendirilen yeni oyun, 10 Ekim'de piyasaya sürülecek. Xbox Mağaza'da listelenen oyunun başlangıç fiyatı 1.169 TL olarak açıklandı. 

Clockwork Revolution

Yeni bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkan Clockwork Revolution, uzay çağı ile nostaljiyi bir araya getiren ilginç bir oyun. Paylaşılan fragman, oyunun 1900'lü yıllarda geçeceğini gözler önüne seriyor. Ancak oyundaki rakiplerimiz, ultra gelişmiş robotlar olacak. Oyunun çıkış tarihi şimdilik bilinmiyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşılabilir.

Persona 3 Reload ile Persona 5

Persona 3 Reload, Persona 3'ün remake versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Oyunseverler, bu oyunla 2024'ün başında tanışma imkanı yakalayacaklar. Bu arada; 17 Kasım'da da Persona 5 Tactica isimli yeni oyun piyasaya sürülecek.

Like a Dragon: Infinite Wealth

Yakuza serisinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkan Like a Dragon: Infinite Wealth, Yakuza serisindeki en yeni maceralara dahil olmamızı sağlayacak. Oyunda, Yakuza: Like a Dragon isimli oyunda başrol olarak bulunan Ichiban yer alacak.

Overwatch 2: Invasion

"Overwatch 2: Invasion", geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Overwatch 2'nin hikaye odaklı görevlerini içeren bir paket olarak karşımıza çıkacak. 10 Ağustos'ta piyasaya sürülecek genişletme paketi, yeni bir karakter de içerecek. 

Starfield

Uzay ile bilim kurgu türünü birleştiren Starfield, tüm detaylarıyla düşünülmüş olan etkileyici bir oyun. Oyunda, 1.000'den fazla gezegeni keşfedebileceksiniz. Üstelik her gezegenin kendine has dinamikleri olacak. 6 Eylül'de piyasaya sürülecek Starfield için 899 TL'den başlayan ödemeler yapmak gerekecek. Ancak Game Pass aboneleri, ekstra ücret ödemeden Starfield'a erişebilecekler.

9
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
1
0
0
0