Yıldızlar Geçidi Gibi Kadroya Sahip Amsterdam Filmi, Disney+'ta Yayınlandı

5
2
0
0
0
Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington ve daha birçok ünlü ismi kadrosunda bulunduran David O. Russel imzalı suç filmi Amsterdam, Disney+'ta yayınlandı.

Geçtiğimiz yılın haziran ayında ülkemizde kullanıma sunulan Disney+, kullanıcıların seveceği yeni içerikleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şimdi de platforma, geçtiğimiz yıl gösterime giren ve adeta yıldızlar geçidi gibi bir kadroya sahip olan yeni bir film eklendi.

Dün Disney+ kütüphanesinde yerini alan yeni filmin ismi “Amsterdam”.  Ekim ayında çıkış yapan yapım, beş kez Oscar’a aday gösterilen, American Hustle, The Fighter, Silver Linings Playbook gibi başarılı filmlerin arkasındaki isim David O. Russel tarafından yazılıp yönetildi.

Siz de Disney+'a abone olup, Amsterdam ve daha yüzlerce film, dizi ve belgesele ulaşmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Amsterdam, 1930’lu yıllarda haksız yere bir cinayetle suçlanan üç arkadaşın hikâyesini anlatıyor

Suç, komedi ve dram türlerinde olan Amsterdam, bizi 1930’lu yıllara götürüyor. Üç arkadaş, burada bir cinayete tanık oluyor ve bunun için suçlanıyor. Sonrasında ise kendilerini Amerikan tarihinin en şoke edici gizli planlarından birinin ortasında buluyor.

David O. Russel’ın yönettiği filmin en çok dikkat çeken kısımlarından biri ise yıldızlarla dolu kadrosu. Filmde Christian Bale, Margot Robbie ve John David Washington başrolleri paylaşırken onlara Robert De Niro, Anya Taylor Joy, Rami Malek, Zoe Saldana, Taylor Swift, Chris Rock gibi birçok ünlü isim de eşlik ediyor.

Amsterdam fragmanı

5
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
0
0
0