Assassin's Creed Mirage Türkiye Fiyatı Açıklandı (Ubisoft Sağlam Kıyak Geçmiş!)

79
7
5
4
4
Ubisoft Forward etkinliğinin hemen ardından Assassin's Creed Mirage ön siparişe açıldı. Böylece Assassin's Creed Mirage'ın Türkiye fiyatı da açıklanmış oldu. Ubisoft, Türkiye'deki oyuncular için güzel bir yerel fiyatlandırma yapmış gibi görünüyor.

Ubisoft tarihinin en büyük etkinliği olarak kayıtlara geçen Ubisoft Forward 2022 sona erdi ve Fransız stüdyo, oyunseverlere yakında piyasaya süreceği yepyeni oyunları gösterdi. Etkinliğin yıldızı tahmin edebileceğiniz gibi Assassin's Creed Mirage ve devamında gelecek yeni Assassin's Creed oyunları oldu.

Assassin's Creed Mirage, 2023 yılında yayınlanacak ancak Ubisoft, oyunu şimdiden ön siparişe açmış durumda. Dolayısı ile oyunun Türkiye fiyatı da ortaya çıktı. Ubisoft, Assassin's Creed Mirage için yurt dışında çoğu oyunla paralel olarak 59 dolar fiyat etiketi belirledi. Ancak Türkiye'de yerel fiyatlandırmaya giden şirket, oyunseverlerin memnun olacağı bir fiyat etiketi çıkarmış durumda.

Assassin's Creed Mirage, Call of Duty Modern Warfare 2'in 3'te 1'i fiyatına satışa sunulacak

assassin's creed mirage türkiye fiyatı

An itibarıyla Ubisoft'un çevrimiçi mağazasına giriş yaptığımızda Assassin's Creed Mirage'ın PC sürümü için 329 TL'lik (standart sürüm) bir fiyat etiketi görüyoruz. Ayrıca Deluxe Edition için de 399 TL fiyat etiketi görülüyor. Oyunun Xbox ve PlayStation sayfaları da oluşturulmuş olsa da giriş yaptığımızda hata ile karşılaştığımızdan konsol sürümü için fiyat bilgisi veremiyoruz.

Günümüzde dolar kurunun da etkisiyle 700-800 TL'leri bulan oyun fiyatlarına alışmış durumdayız. Hatta yakın zamanda Call of Duty Modern Warfare 2'nin fiyatının 1.099 TL'ye çıkması, konunun ciddiyetini daha da gözler önüne sermişti. Bu nedenle 329 TL'lik fiyat bazılarımız için yüksek gibi görünse de piyasa şartlarına baktığımızda Ubisoft'un şeker gibi bir fiyat belirlediğini söylemek mümkün.

Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar hakkında bilgi almak ve fragmanları izlemek için aşağıdaki içeriğimize gözatabilirsiniz

79
7
5
4
4
Emoji İle Tepki Ver
79
7
5
4
4