Ülke Normale Dönüyor: Bursa'da Bir Usta, Hareket Eden Otomobili Tamir Ederken Görüntülendi [Video]

130
9
4
3
2
Ülke Normale Dönüyor: Bursa'da Bir Usta, Hareket Eden Otomobili Tamir Ederken Görüntülendi [Video]
Bursa'da bulunan Otosansit Sanayi Sitesi'nde eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Bir oto tamircisi, hareket halinde olan klasikleşmiş bir Mercedes'i tamir etmeye çalıştı. Aracın tamir olup olmadığı bilinmiyor ancak videoya bakarak yürüyenin sağlam(!) olduğunu söyleyebiliriz.

"Türk'e imkansız de, otur seyret" sözünün hakkını veren bir olay yaşandı. Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan Otosansit Sanayi Sitesi'nde bir vatandaş, hareket halindeki bir otomobili tamir etmeye çalıştı. Aracın kaputunun açık olarak hareket etmesine mi şaşıralım, kaputun üzerinde tamircinin oturduğuna mı, biz de bilemedik...

Sosyal medyada paylaşılan bir video ile ortaya çıkan olay, görenlerde şaşkınlık yaşatıyor. Videonun ne zaman çekildiği, yaşanan olayın gerçek olup olmadığı ve bu ilginç olaya imza atan kişilerin kimler olduğu bilinmiyor. Ancak bundan daha garip bir olaya denk gelme ihtimaliniz yokmuş gibi görünüyor.

Hareket halindeyken tamir edilmeye çalışılan otomobilin video

Videoyu kaydeden kişi, kırmızı ışıkta bekleyen bir vatandaş. Kayıtta, beyaz renkli klasik hale gelmiş bir Mercedes yer alıyor. Kaputu açık olarak giden Mercedes'in üzerinde ise birisi oturuyor. Tamirci olduğu anlaşılan bu adam, hareket eden Mercedes'i tamir etmeye çalışıyor. 

Bu ilginç olaya imza atan vatandaşların, Mercedes'i tamir edip etmediği bilinmiyor. Ancak akıllardaki asıl soru, neden böyle bir şeye ihtiyaç duydukları. Garip olay, şu sıralar sosyal medya hesaplarında büyük ilgi görüyor.

Kaynak : https://www.sozcu.com.tr/2021/gunun-icinden/seyir-halindeki-otomobilde-turk-isi-tamir-6540066/
130
9
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
130
9
4
3
2