• Anasayfa
  • Sinema
  • Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragman

Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragman

12
6
6
4
2
Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragman
Film ve dizilerden gelen yeni fragmanları sizlerle paylaştığımız serimizin bu haftaki haberine hoş geldiniz. Bu hafta listemizde 7 yeni fragman sizleri bekliyor olacak. Gelin bu fragmanlara birlikte göz atalım.

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yine karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde fragmanlardan en önemlisi elbette Little Women. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

1. A Hidden Life:

A Hidden Life, 2. Dünya Savaşı’nda Naziler için savaşmayı reddeden vicdani retçi Franz Jägerstätter adında bir Avusturyalı askerin hikâyesini anlatıyor. Bu biyografik dram filmi, 30 Ocak’ta vizyona girecek.

2. Dolemite Is My Name:

“Dolemite Is My Name” 1970’lerde kaydettiği Dolemite komedi albümleri ve 1975 yapımı “Dolemite” filmi ile tanınan komedyen ve oyuncu Rudy Ray Moore’un hayatına odaklanıyor. Keegan-Michael Key, Chris Rock ve Craig Robinson gibi ünlü isimlerin de oynadığı film, bu sonbaharda hem beyaz perdede hem de Netflix'te gösterime girecek.

3. Falling Inn Love:

Katıldığı bir yarışmayı hiç beklenmedik bir şekilde kazanan genç bir kadının hayatını ele alan filmde başrol oyuncumuz, kazandığı parayla kendisine bir pansiyon alır. Bir süre sonra bu pansiyonu yenilemek için yola çıkan Gabriela, kendisini yeni baştan yaratacak bir müteahhit ile tanışır. Romantik bir film olan Falling Inn Love, 29 Ağustos’ta Netflix’te gösterime girecek.

4. Last Christmas:

Londra’da yaşayan Kate isimli genç kadın, hayatında birçok yanlış karar almıştır ve bu durumdan oldukça şikâyetçidir. Tom adında bir adamın hayatına girmesiyle yaşamı hiç beklenmedik bir şekilde değişen Kate’in hayatına odaklanan film, 21 Kasım’da vizyona girecek.

5. Little Women:

Küçük Kadınlar, iç savaş sonrası Amerika'da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikâyesini anlatıyor. Florence Pugh (Amy), Emma Watson (Meg), Saoirse Ronan (Jo) ve Eliza Scanlen (Beth) bu dört kardeşi oynuyorlar. Greta Gerwig, filmi hem yönetirken hem de senaryosunu yazmış durumda. Little Women, 25 Aralık’ta gösterime girecek.

6. The Kill Team:

ABD'nin Afganistan işgalindeki genç bir asker olan Andrew Briggman (Nat Wolff), sadist bir lider olan Çavuş Deeks (Alexander Skarsgård) yönetimindeki masum sivilleri öldüren diğer askerlere tanıklık ettiğinde onları üst birimlere bildirir ama bu haberinin üst birimlere gitmediğini öğrenen Briggman, bir sonraki hedefin kendisi olacağını düşünmeye başlar. Film, 25 Ekim’de izleyicilerle buluşacak.

7. Zeroville:

Steve Erickson‘ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan film, James Franco’nun canlandırdığı Ike ‘Vikar’ Jerome’un hikâyesine odaklanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda James Franco’ya  Seth Rogen, Megan Fox, Joey King, Will Ferrell, Dave Franco, Danny McBride ve Jacki Weaver gibi isimler eşlik ediyor. Film, 20 Eylül’de vizyona girecek.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 7 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki bağlantıdan o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu tarz içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın :)

Kaynak : https://bgr.com/2019/08/17/new-trailers-little-women-dolemite-is-my-name-the-kill-team/
12
6
6
4
2
Emoji İle Tepki Ver
12
6
6
4
2