Corsair, İsteğe Göre Bükülebilen Yeni Oyuncu Monitörünü Tanıttı [Video]

19
5
1
0
0
Corsair, İsteğe Göre Bükülebilen Yeni Oyuncu Monitörünü Tanıttı [Video]
Corsair, istediğiniz zaman düz panel istediğiniz zaman kavisli olarak kullanabileceğiniz, özellikleri göz kamaştıran yeni monitörünü tanıttı.

Oyuncu ekipmanlarının en ama en önemlisi oyuncu monitörüdür. Eğer monitörünüz yeterli değilse rekabetçi oyunların birçoğunda yetersiz kalabilirsiniz. Kimilerinin oyuncu monitörü tercihi düz ekran olurken kimileri kavisli ekranı tercih ediyor.

Corsair, bu iki tür monitör arasında kararsız kalan oyuncular için yepyeni bir monitör geliştirmiş. Corsair’in yeni tanıttığı Xeneon Flex 45WQHD240 model oyuncu monitörü, isteğe göre bükülebiliyor. ‘Nasıl yani?’ diyorsanız gelin hemen inceleyelim.

Corsair’in istediğiniz zaman kavisli, istediğiniz zaman düz ekran olabilen yeni monitörü

Bu hafta Corsair, düz panel ve kavisli ekran arasında geçiş yapmak için manuel olarak bükebileceğiniz 45 inçlik 3.440 x 1.440 çözünürlüklü yeni monitörü Xeneon Flex 45WQHD240'ı duyurdu. Monitör, yanlarında LG yapımı W-OLED bulunan panelinin eğriliğini maksimum 800R'ye kadar ayarlamanıza izin veren bir çift tutamaca sahip.

Hatta monitörün iki tarafını birden bükmek zorunda bile değilsiniz. Dilerseniz sadece tek tarafı bükebiliyorsunuz. Özellikleri bakımından Xeneon Flex, bir oyun monitöründen çok daha fazlasını sunuyor. 21:9 ölçekli ultra geniş paneli, 240 Hz ekran yenileme hızı, 0,03 ms tepki süresi ve %99 DCI-P3 kapsama alanına sahip. NVIDIA G-Sync uyumlu olan bu monitörün parlaklık değeri ise 1000 nit.

Xeneon Flex 45WQHD240'ın henüz açıklanmış bir çıkış tarihi veya fiyat etiketi yok ancak yukarıda bahsettiğimiz özelliklere bakılınca fiyatının ateş pahası olacağına şüphe yok. Corsair, bu yıl içinde monitöre dair daha fazla ayrıntı paylaşacağını belirtti. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://www.engadget.com/corsair-xeneon-flex-45wqhd240-announced-223711070.html
19
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
19
5
1
0
0