• Anasayfa
  • Oyun
  • DC’nin Yeni Oyun ve Film Duyuruları İçin Tarihler Belli Oldu

DC’nin Yeni Oyunları 22 Ağustos’taki DC FanDome Etkinliğinde Duyurulacak

19
2
0
0
0
DC’nin önümüzdeki dönemde çıkacak yeni film ve oyunları, 22 Ağustos’ta düzenlenecek DC FanDome etkinliğinde tanıtılacak. Özellikle Rocksteady’nin Suicide Squad oyunu ve WB Games Motreal’in yeni oyununun etkinliğin yıldızı olması bekleniyor.

Şu sıralar zor bir süreçten geçen Warner Bros. ve DC, tüm bunlara rağmen önümüzdeki hafta sonu büyük ölçekli hayran etkinliği DC FanDome’a hazırlanıyor. 22 Ağustos’ta düzenlenecek etkinlikte Wonder Woman 1984’ten Zack Snyder’ın Justice League versiyonuna kadar pek çok film ve oyun hakkında bilgi sahibi olacağız. 

IGN tarafından elde edilen DC FanDome tam listesine göre, oyun hayranlarını bekleyen en az iki büyük duyuru yapılacak. Bu duyurulardan birinin, geçtiğimiz günlerde de ortaya çıkan Rocksteady’nin yeni oyunu Suicide Squad olduğu biliniyor. Batman Arkham City’nin arkasındaki stüdyo olan Rocksteady, bu oyununda Suicide Squad üyelerinin Justice League kahramanlarına karşı mücadelesini bizlere sunacak. Rocksteady’nin yeni oyunuyla ilgili paneli 23 Ağustos’ta saat 03.00’te gerçekleşecek.

Suicide Squad oyunu dışında WB Games Montreal’in geliştirdiği bir oyunun daha tanıtımı yapılacak. Geliştirici şirketin daha önceki teaserlarda Batman ve League of Assassins projeleri üzerinde çalıştığı ima edilmişti. Bu konuda da en detaylı bilgiyi 22 Ağustos’ta saat 20:30’da göreceğiz. 

Etkinlik 24 saat sürecek

Sanal bir ortamda düzenlenecek DC FanDome etkinliği; çizgi-roman, film, oyun ve TV şovlarının tanıtılacağı 24 saatlik devasa bir süreçte gelecek. Pek çok önemli fragman ve duyurunun olacağı etkinlikte Wonder Woman, Aquaman, Shazam, The Batman gibi filmler hakkında da yeni duyuruların yapılması bekleniyor. Etkinlikle ilgili yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak : https://www.gameinformer.com/2020/08/14/dc-game-announcements-coming-next-saturday
19
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
19
2
0
0
0