Batman: Arkham Knight’ın Geliştiricisi Rocksteady, Suicide Squad Oyununu Duyurdu

39
5
1
0
0
Batman: Arkham Knight’ın Geliştiricisi Rocksteady, Suicide Squad Oyununu Duyurdu
Bir süredir hakkında çok fazla söylenti duyduğumuz Rocksteady imzalı Suicide Squad oyunu resmi olarak duyuruldu. Oyun hakkında asıl detayların 22 Ağustos’taki DC FanDome etkinliğinde verileceği açıklandı.

Batman: Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady, bir Suicide Squad oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Oyun hakkında detaylı bilgi paylaşmayan şirket, detayların 22 Ağustos’ta DC Comics’in dijital fan etkinliği olan DC FanDome’da verileceğini söyledi.

Rocksteady’nin Batman: Arkham Knight’ı yayınlamasından sonra tüm odağını Suicide Squad oyununa yönlendirdiğine dair pek çok iddia ortaya atılmıştı. Şirketin yaptığı bu açıklamayla oyuncuların bu iddialarında bir miktar haklı olduğu ortaya çıktı. 

Bir Suicide Squad oyunu nasıl olur bilinmez, ancak Batman Arkham Knight’ın hem grafik hem de oynanış bakımından çıktığı yıla göre çok başarılı olduğunu göz önüne alırsak karşımıza yine oynaması zevkli bir oyun çıkmasını umuyoruz. 

Suicide Squad ekibi Justice League’e karşı

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan söylentilerde Rocksteady’nin “Suicide Squad Kill The Justice League” isminde bir oyun üzerinde çalıştığı konuşuluyordu, ancak şirketin yaptığı Twitter paylaşımında oyunun ismi yalnızca “Suicide Squad” olarak yayınlandı. Bununla birlikte logo Superman’in başının üzerinde bir artı ya da hedef işareti şeklinde konumlandırılmış, bu da oyunda Justice League’a karşı bir mücadele olacağını bizlere gösteriyor. 

Batman: Arkham Knight’ın o çok sevilen yakın dövüş kombosu bu oyunda da efektif bir şekilde kullanılırsa yakında çok sağlam bir oyunla karşılaşabilirsiniz. Rocksteady, şimdilik oyun hakkında yeni ayrıntı açıklamadı, bunun için 22 Ağustos’taki DC FanDome etkinliğini beklememiz gerekecek. Peki sizler Rocksteady imzalı bir Suicide Squad oyunu görmek istiyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/suicide-squad-game-reveal-rocksteady
39
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
39
5
1
0
0