Elon Musk, "TikTok'un Atası" Vine İçin Anket Başlattı: Geri Gelsin mi?

40
5
1
0
0
Elon Musk, "TikTok'un Atası" Vine İçin Anket Başlattı: Geri Gelsin mi?
Twitter'ı satın alan Elon Musk, 2013'te Twitter tarafından yayınlanan fakat tarihe karışan Vine uygulaması için anket başlattı. Musk, takipçilerine "Vine'ı geri getireyim mi?" sorusunu sordu.

Elon Musk, aylarca süren tartışmalar, söylentiler ve birebir atışmalardan sonra nihayet Twitter’ı satın aldı. Bu satın alımla birlikte Twitter’daki bazı üst düzey yöneticiler işten kovuldu, şirket çalışanları arasındaysa Elon Musk’ın görüşleri hakkında bölünmeler yaşandı.

Elon Musk’ın Twitter ile ilgili planları halen gizemini koruyorken, bugün Musk’tan hiç beklenmeyen bir paylaşım geldi. Musk, kısa videoları popülerleştiren, günümüzün pek çok isminin çıkış yeri olan Vine’a atıfta bulundu. Musk, “Vine’ı geri getireyim mi?” sorusunu sordu.

Elon Musk, Vine için anket başlattı:

Elon Musk tarafından başlatılan Vine anketi, büyük bir ilgi topladı. Anketin sona ermesine henüz bir gün varken şu ana kadar 1 milyon 443 bin kişi oy kullandı. Oyların %70,7’lik bölümü ise “Evet” olarak kullanıldı.

“TikTok’tan daha iyi yapmak için ne yapabiliriz?”

Musk, anketinin altına yorum yapan MrBeast’e de cevap verdi. MrBeast’in “Gerçekten Vine’ı geri getirirsen ve TikTok’la rekabet edersen bu çok komik olur.” yorumuna şu cevabı verdi:

“TikTok'tan daha iyi hale getirmek için ne yapabiliriz?”

Elon Musk’ın Vine’ı geri getirmek konusunda ne kadar ciddi olduğu bilinmiyor. Fakat nostaljik uygulamanın geri dönmesiyle birlikte büyük bir popülerlik yakalamasını da bekleyebiliriz. Uygulama, Ocak 2013'te Twitter tarafından kullanıma sunulmuştu.

40
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
40
5
1
0
0