Genshin Impact'e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

26
3
3
1
1
Yayınlandığı ilk günden beri popüler oyunlar arasında yer alan Genshin Impact'e Türkçe dil desteği geleceği açıklandı. Oyunun dil desteği, 7 Aralık'ta yayınlanacak 3.3 kodlu güncelleme ile kullanılabilir olacak.

2020 yılında mobil cihazlar, 2021 itibarıylar da PC ve konsollar için yayınlanan Genshin Impact ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun 7 Aralık'ta yayınlanacak 3.3 kodlu güncellemesi, Genshin Impact ekosistemine Türkçe dil desteği kazandıracak. Böylelikle ülkemizdeki oyuncular için çok daha iyi bir deneyim sunulmuş olacak.

"Gerçekliği Duyularında Ara, Görünen Her Şey Yalan" ismiyle piyasaya sürülecek 3.3 kodlu güncelleme, yalnızca Türkçe dil desteğinden ibaret olmayacak. Güncelleme ile oyuna "Dehanın Yakarışı" isimli yeni bir kart oyunu eklenecek. Ayrıca yeni bir ara bölüm de Genshin Impact hikayesine dahil edilecek. Tüm bunlara ek olarak Avare ve Faruzan isimli iki yeni karakter de oyuncuların beğenisine sunulacak. Ve elbette yeni sezon da 3.3 güncellemesi ile resmen başlayacak.

Genshin Impact nasıl bir oyun?

Genshin Impact

Oynaması ücretsiz bir yapım olarak bilinen Genshin Impact, fantastik bir dünyada geçiyor. Oyunun hem kendine has bir konusu var hem de çevrimiçi çok oyunculu desteği yer alıyor. Farklı karakterlerin farklı özelliklere sahip olduğu bir deneyim sunan Genshin Impact, gerek konsol ve PC'lerde gerekse mobil cihazlarda büyük ilgi görüyor. İşte bu oyun şimdi Türkçe dil desteğine de kavuşacak.

Genshin Impact sistem gereksinimleri:

Minimum:

İşletim Sistemi Windows 7
İşlemci Intel Core i5 ve eş değerleri
Bellek 8 GB RAM
Depolama 30 GB
Ekran Kartı NVIDIA GeForce GT 1030

Tavsiye Edilen:

İşletim Sistemi Windows 10
İşlemci Intel Core i7 ve eş değerleri
Bellek 16 GB RAM
Depolama 30 GB
Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 1060

Genshin Impact inceleme yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz

26
3
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
26
3
3
1
1