Marvel Başkanı, Scarlett Johansson’ın Gelecekteki Marvel Projelerinden Bahsetti

29
6
1
0
0
Kevin Feige, Scarlett Johansson’ın oynadığı son film olan Black Widow hakkında açıklamalarda bulundu. Feige ayrıca ileri bir dönemde yeni bir iş birliği ile bu karakteri tekrar görebileceğimizin ipucunu verdi.

Marvel Sinematik Evreni'nin başlangıcı diyebileceğimiz “Orijinal 6’lı” nın hikayeleri yavaş yavaş sona eriyor. Pek çok Marvel hayranı buna üzülse de bu durum, çizgi romanlardan aşina olduğumuz yeni karakterlerin hikayelerini ve yeni düşmanları göreceğimiz anlamına geliyor.

Yakın zamanda yine orijinal 6’lının üyesi olan Black Widow’un solo filmi vizyona girecek ve bu, Scarlett Johansson’ın Black Widow karakterini son kez canlandıracağı film olacak. Ya da en azından şimdilik öyle görünüyor.

Kevin Feige’den Scarlett Johansson hakkında açıklama

Black Widow

Marvel Stüdyolarının başkanı olan Kevin Feige, gelecekte pek çok ortak proje yapılabileceğinin ipucunu verdi. Black Widow filminin galasındaki duygusal anlar sorulduğunda ise Feige sadece olumlu şeylerden bahsetti.

Kevin Feige açıklamasında, "Marvel her zaman yeni başlangıçlara odaklanan bir oluşum ve Scarlett Johansson bizim harika bir üyemizdi. Black Widow filminin yapımcısı oydu. Harika yönetmenimiz olan Cate Shortland’i bize getiren de oydu. Eğer şanslıysak onunla ileride, mümkün olan her şekilde çalışmak isterim" dedi. Feige’in bu açıklamasından hayranlar, ileride muhtemel bir geri dönüş olabileceği ya da tıpkı Loki'de olduğu gibi bir dizi çekilebileceği ihtimallerini çıkarıyor.

Black Widow filmi ile Marvel ailesine yeni üyeler katıldı

Yelena Belova karakteri

Black Widow, Marvel evrenine yeni olaylar ve Florence Pugh’un canlandırdığı Yelena Belova gibi yeni karakterler ekliyor. Kevin Feige, hem karakterin Marvel sinematik evrenine katılmasına hem de onu canlandıran Florence Pugh’un aralarına katılmasına oldukça sevindiğini belirtti. Feige, “Yelena, bizim uzun yıllardır filmlerimize katmak istediğimiz bir karakter. Onu sonunda filmlerde göreceğimiz için oldukça heyecanlıyım. Ayrıca Florence Pugh muhteşem bir oyuncu. Onunla anlaştıktan kısa bir süre sonra kendisi Akademi Ödülleri'ne aday gösterildi” dedi.

Johansson ise ComicBook sitesine verdiği röportajda, “Açıkçası her zaman parti devam ederken partiden ayrılmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum ve Black Widow filmi bunun için çok uygun. Film oldukça canlı, etkileyici ve güçlü. Filmden gerçekten keyif aldım” diyerek film hakkındaki düşüncelerini belirtti. Johansson ayrıca, “Gerçekten bu 10 yıllık süreçte yaptıklarımdan çok memnumun ve mutluyum. Her zaman veda etmek biraz zordur ama eğer bir şeyi seviyorsanız onu özgür bırakmalısınız” dedi.

Johansson’ın açıklaması her ne kadar hayranlarını üzse de Feige’in açık bir kapı bırakması da Marvel hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Black Widow filmi tüm dünya ile aynı anda 9 Temmuz tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

Kaynak : https://comicbook.com/movies/news/kevin-feige-teases-future-marvel-projects-scarlett-johansson-after-black-widow/
29
6
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
29
6
1
0
0